بارسلونای ژاوی بهترین تیم خارج از خانه در 5 لیگ معتبر

بارسلونای ژاوی بهترین تیم خارج از خانه در 5 لیگ معتبر

پایگاه خبری فوتبالی - بارسلونا در هفته نوزدهم از رقابت های لالیگا موفق شد با نتیجه یک بر صفر در خارج از خانه خیرونا را شکست دهد و به این ترتیب هر سه امتیاز این بازی را به دست بیاورد و به طور کلی شرایط خوبی را برای خودش رقم بزند.

به گزارش فوتبالی، بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز در این فصل از رقابت ها عملکرد بسیار خوبی در رقابت های لالیگا داشته است به طوری که شاگردان ژاوی هرناندز در حال حاضر صدرنشین جدول رقابت های لالیگا هستند. بارسلونا اکنون 47 امتیازی است و صدرنشین است.

به گفته روزنامه موندو دپورتیوو، بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز در حال حاضر بهترین عملکرد را در میان تیم های 5 لیگ معتبر اروپایی در بازی های خارج از خانه داشته است. بارسلونا از 27 امتیاز ممکن خارج از خانه، 24 امتیاز را به دست آورده است. این در حالی است که آرسنال و ناپولی از 30 امتیاز ممکن خارج از خانه، 25 امتیاز گرفته اند. از لحاظ نسبت امتیاز گیری بارسلونا از این دو تیم صدرنشین لیگ برتر انگلیس و سری آ ایتالیا سر تر است.

تیم ژاوی اگر بتواند روند خوب خود را ادامه دهد بدون شک می تواند قهرمان این فصل رقابت های لالیگا شود. باید دید که در هفته های بعدی دچار لغزش می شود یا خیر.

1471