حرکت سریع میلانی‌ها در آرژانتین و پاسخ مثبت ستاره ریورپلاته به آن‌ها

حرکت سریع میلانی‌ها در آرژانتین و پاسخ مثبت ستاره ریورپلاته به آن‌ها

پایگاه خبری فوتبالی - مطابق با آخرین اطلاعات و گزارش‌های منتشر شده توسط رسانه‌ها و منابع ورزشی و خبری اروپایی به ویژه رسانه‌های ایتالیایی، به نظر می‌رسد که مقامات و مدیران باشگاه قرمز و مشکی پوشان شهر میلان ایتالیا طی سفری طولانی به قاره آمریکای جنوبی موفق شده‌اند تا در یک حرکت نقل و انتقالاتی با یکی از ستاره‌های جوان و خوش نقش یکی از باشگاه‌های کشور آرژانتین به توافق رسیده و در اختيار روسونری قرار دهند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از نشریه توتو اسپورت چاپ تورین و هم‌چنین خبرگزاری کالچو مرکاتو، خبرنگاران هر یک از این منابع همگی با انتشار گزارشاتی جداگانه مدعی شده‌اند که مدیران و مسئولان باشگاه ایتالیایی آث میلان در روزهای گذشته موفق به انجام یک حمله سریع و رعدآسا در کشور آرژانتین و در ارتباط با یکی از ستارگان جوان و پر هوادار یکی از باشگاه‌های فوتبال معروف و سرشناس این کشور در قاره آمریکای جنوبی شده‌اند.

پائولو مالدینی و ریکی ماسارا، دو تن از مدیران ارشد باشگاه ایتالیایی آث میلان موفق به ربودن کورس رقابت برای جذب و به خدمت گرفتن انزو فرناندز، ستاره این روزهای باشگاه آرژانتینی معروف و پرطرفدار ریور پلاته شده‌اند و بازیکن نیز پاسخ مثبت خود را به مقامات و مدیران باشگاه آث میلان ایتالیا ارائه کرده است.

ارزش انزو فرناندز در بازار نقل و انتقالات اروپایی مبلغی معادل با رقم تقریبی پانزده میلیون یورو برآورد شده است. مدیران و مسئولان باشگاه‌هایی همانند منچستر یونایتد انگلستان، یوونتوس ایتالیا و منچستر سیتی باز هم از انگلیس از مدت‌ها قبل به دنبال این هافبک جوان آرژانتینی بوده اند.

لازم به ذکر است که به دنبال انتشار این خبر، رسانه رسمی باشگاه آث میلان ایتالیا نیز ویدیویی مرتبط با هنرهای فردی و تکنیکی این بازیکن جدید و جوان آرژانتینی آپلود کرده که البته در تمامی شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های روسونری در فضای مجازی نیز بارگذاری و بازنشر شده است.

9404