گزارش هفتگی؛ لژیونرها در هفته‌ای که گذشت چه کردند؟

گزارش هفتگی؛ لژیونرها در هفته‌ای که گذشت چه کردند؟

پایگاه خبری فوتبالی- مروری بر عملکرد لژیونرها در هفته‌ای که گذشت. 

به گزارش فوتبالی، گزارش این هفته را با گلزنی علیرضا جهانبخش در لیگ قهرمانان اروپا آغاز می کنیم. فاینورد در هفته اول لیگ قهرمانان اروپا میزبان سلتیک بود و حریفش را با دو گل شکست داد. علیرضا جهانبخش از دقیقه 67 وارد بازی شد و گل دوم تیمش را به ثمر رساند. در بازی حساس هفته ششم لیگ برتر هلند فاینورد و آژاکس به مصاف هم رفتند که فاینورد با نتیجه سه بر صفر پیروز این دیدار شد. فاینورد با 11 امتیاز در رده چهارم قرار دارد. 

مهدی طارمی (پورتو)، علی علیپور (ژیل ویسنته)

در یکی دیگر از رقابت های هفته اول لیگ قهرمانان اروپا پورتو و شاختار دونتسک به مصاف هم رفتند که یاران طارمی موفق شدند با نتیجه سه بر یک میزبان را شکست دهند. طارمی که به طور کامل در زمین حضور داشت موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند. اما در هفته ششم لیگ برتر پرتغال پورتو میزبان ژیل ویسنته بود و این تیم را با نتیجه دو بر یک شکست داد. مهدی طارمی به طور کامل در زمین حضور داشت و پاس گل اول تیمش را ارسال کرد. علی علیپور هم در لیست تیمش حضور نداشت. پورتو در صدر جدول و ژیل ویسنته در رده دهم قرار دارد. 

محمد محبی (روستوف)

روستوف در چارچوب رقابت های جام حذفی روسیه میهمان روبین کازان بود و در ضربات پنالتی موفق شد این تیم را شکست دهد. محمد محبی از دقیقه 82 وارد زمین شد. اما در هفته نهم لیگ برتر روسیه روستوف میزبان زسکا مسکو بود که این دیدار با نتیجه تساوی سه بر سه به پایان رسید. محبی 76 دقیقه در زمین حضور داشت و پاس گل اول تیمش را ارسال کرد.

اللهیار صیادمنش (هال سیتی)

در هفته هفتم چمپیونشیپ انگلیس هال سیتی میزبان لیدز یونایتد بود که این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. اللهیار صیادمنش در این دیدار نیمکت نشین بود. هال سیتی با 15 امتیاز در رده چهارم جدول چمپیونشیپ قرار دارد. در هفته هشتم هال سیتی میهمان استوک سیتی بود و با نتیجه سه بر یک حریفش را شکست داد. صیادمنش همانند بازی قبل نیمکت نشین بود. 

احسان حاج صفی، میلاد محمدی (آ.ا.ک آتن)

در چارچوب رقابت های هفته اول لیگ اروپا آ.ا.ک آتن به مصاف برایتون رفت و موفق شد با نتیجه سه بر دو پیروز شود. احسان حاج صفی 61 دقیقه در زمین حضور داشت و سازنده دو گل اول تیمش بود، میلاد محمدی هم از دقیقه 61 وارد زمین شد. اما آ.ا.ک آتن ساعتی پیش در چارچوب رقابت های هفته پنجم سوپر لیگ یونان به مصاف پاناتینایکوس رفت با نتیجه دو بر یک حریفش را شکست داد. حاج صفی نامش به دلیل مصدومیت در لیست حضور نداشت و محمدی هم که از ابتدا در ترکیب حضور داشت در دقیقه 76 تعویض شد. آ.ا.ک آتن با 8 امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد.

صادق محرمی (دینامو زاگرب)

دینامو زاگرب در هفته اول لیگ کنفرانس اروپا و در شبی که صادق محرمی به طور کامل در ترکیب حضور داشت موفق شد آستانه را با نتیجه پر گل پنج بر یک شکست دهد. یاران محرمی در هفته نهم لیگ برتر کرواسی میهمان رودش بودند که نتیجه‌ی بازی برابر آستانه را در این بازی هم تکرار کردند. محرمی در این بازی به طور کامل حضور داشت. دینامو زاگرب با 16 امتیاز در رده سوم جدول لیگ برتر کرواسی قرار دارد.  

سعید عزت اللهی (وایله)

در هفته نهم سوپر لیگ دانمارک لینگبی و وایله به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. سعید عزت اللهی 70 دقیقه در زمین حضور داشت. وایله با 4 امتیاز در رده یازدهم جدول سوپر لیگ دانمارک قرار دارد. 

فرهاد مجیدی، مهدی قایدی (الاتحاد کلبا)

شاگردان فرهاد مجیدی در هفته سوم لیگ برتر امارات به مصاف الجزیره رفتند و با چهار گل شکست خوردند. مهدی قایدی که از ابتدا در ترکیب حضور داشت در شروع نیمه دوم تعویض شد. الاتحاد کلبا با 1 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد.

یادگار رستمی (پوگون شچچین)

در چارچوب هفته نهم لیگ برتر لهستان پوگون شچچین میهمان کراکوی بود و موفق شد این تیم را با نتیجه پر گل پنج بر یک شکست دهد. یادگار رستمی در لیست تیمش برای این دیدار حضور نداشت. پوگون 8 امتیازی در رده هشتم جدول لیگ برتر لهستان قرار دارد.

سامان قدوس (برنتفورد)

برنتفورد در شبی که سامان قدوس 17 دقیقه در زمین حضور داشت مقابل اورتون با نتیجه سه بر یک شکست خورد. برنتفورد با 6 امتیاز در سیزدهم جدول لیگ برتر انگلیس قرار دارد.

علی قلی زاده ( لخ پوزنان

لخ پوزنان در هفته نهم لیگ برتر لهستان و در غیاب علی قلی زاده موفق شد استال می‌یلتس را با نتیجه دو بر یک شکست دهد. لخ پوزنان با 14 امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد.

احمد نوراللهی (الوحده)

الوحده در شبی که احمد نوراللهی 7 دقیقه در زمین حضور داشت موفق شد حتا را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد. الوحده با 6 امتیاز در رده پنجم قرار دارد. 

علی کریمی، مجید حسینی (کایسری اسپور)

کایسری اسپور و بشیکتاش در هفته ششم سوپر لیگ ترکیه به مصاف هم رفتند که بشیکتاش با نتیجه دو بر یک موفق به شکست میهمانش شد. علی کریمی و مجید حسینی در این دیدار نیمکت نشین بودند. کایسری اسپور با 9 امتیاز در رده هفتم قرار دارد.

امید ابراهیمی (الشمال)

الشمال در حضور کامل امید ابراهیمی به تساوی دو بر دو مقابل معیذر دست یافت. الشمال 3 امتیازی در رده هشتم جدول لیگ ستارگان قطر قرار دارد.

سردار آزمون (آ.اس.رم)

آ.اس. رم در شب نیمکت نشینی سردار آزمون با نتیجه یک بر یک مقابل تورینو متوقف شد. رم با 5 امتیاز در رده سیزدهم جدول سری آ قرار دارد.

کریم انصاری فرد (اومونیا)

در چارچوب رقابت های هفته پنجم لیگ برتر قبرس اومونیا در خانه‌ی خود به مصاف آریس لیماسول رفت که این دیدار با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید. کریم انصاری فرد از دقیقه 66 وارد زمین شد. اومونیا با 9 امتیاز در رده چهارم جدول لیگ برتر قبرس قرار دارد.

2636