گران‌ترین بازیکن فصل گذشته استقلال مشخص شد!

گران‌ترین بازیکن فصل گذشته استقلال مشخص شد!

پایگاه خبری فوتبالی- گرانترین بازیکن استقلال در فصل قبل، چه کسی بود؟

به گزارش فوتبالی، افشای قرارداد فصل گذشته بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال، نشان می‌دهد که آبی‌ها حسابی در قراردادهایی که با بازیکنانشان بستند، ولخرجی کردند و مسایلی که درباره نحوه تیم بستن آجورلو مطرح می شود، کاملا درست است.

این وسط، گرانترین بازیکن استقلال، کسی است که تکلیفش برای فصل بعد هنوز مشخص نیست. بازیکن مربوطه، کسی نیست جز عارف غلامی که طبق اسناد منتشرشده، 12 میلیارد تومان رقم قرارداد پایه او بوده و مجموع آپشن‌های او به رقم عجیب 13 میلیارد تومان رسیده تا رقم قرارداد او با استقلال – کاری به این نداریم که او تا امروز چقدر از این رقم را دریافت کرده – بیشتر از 25 میلیارد تومان باشد.

نکته قابل توجه اینکه قبل از شروع فصل گذشته و زمانی که هنوز قرارداد عارف غلامی تمدید نشده بود، برخی رسانه‌ها مدعی شده بودند پیشنهاد این بازیکن به استقلال، به قدری بالاست که او را تبدیل به گرانترین بازیکن تاریخ این باشگاه خواهد کرد. خبری که حالا مشخص شده، صحت داشته و غلامی گرانترین بازیکن استقلال در فصل گذشته بوده است.

البته که غلامی نتوانست رضایت همه هواداران استقلال را جلب کند و احتمالا به همین دلیل بوده که جواد نکونام برنامه‌ای برای حفظ او در تیمش نداشته است. البته برخی خبرها حاکی از آن است که ممکن است نکونام به دلیل نبود مدافع مدنظرش در بازار، راضی به تمدید قرارداد با غلامی شود.

6442