بایرن مونیخ با له کردن قهرمان اروپا بوندس‌لیگا را آغاز کرد

بایرن مونیخ با له کردن قهرمان اروپا بوندس‌لیگا را آغاز کرد

پایگاه خبری فوتبالی - بایرن مونیخ با پیروزی شش بر یک مقابل اینتراخت فرانکفورت، فصل را خیلی خوب آغاز کرد. 

به گزارش فوتبالی، جمعه شب از ساعت 23 به وقت تهران، تیم‌های اینتراخت فرانکفورت و بایرن مونیخ هفته اول بوندس لیگا را در ورزشگاه بانک پارک برگزار کردند. باواریایی‌ها فصل گذشته برای دهمین بار متوالی قهرمان آلمان شدند و در آن سمت نیز فرانکفورتی‌ها فصل خوبی را پشت سر گذاشتند و به مقام قهرمانی لیگ اروپا رسیدند. 

در نیمه اول تیم یولیان ناگلزمان که دیگر روبرت لواندوفسکی را در اختیار ندارد، شروع طوفانی داشت و در دقیقه یاشوا کیمیش اولین گل این فصل رقابت‌های بوندس لیگا را به ثمر رساند. 5 دقیقه بعد بنجامین پاوارد اختلاف را دو برابر کرد. سادیو مانه خرید تابستانی بایرن، اولین گلش را با لباس این تیم به ثمر رساند و در دقیقه 35 جمال موسیالا، نتیجه را چهار بر صفر به سود مهمان کرد و در دقیقه 43 سرژ گنبری اختلاف را به پنج گل افزایش داد تا خیال ناگلزمان و بایرنی‌ها از کسب سه امتیاز در بازی اول راحت شود. 

در نیمه دوم شاهد بازی آرامی بودیم و در دقیقه 65 رندل کولو موانی یکی از گل‌های خورده را جبران کرد و در قدیقه 83، جمال موسیالا گل ششم را برای باواریایی‌ها وارد دروازه کوین ترپ کرد تا بایرن مونیخ در اولین بازی فصل با حساب 6-1 به پیروزی برسند. 

4416

228 نظر