بازی نیوکاسل یونایتد لیورپول (14 اردیبهشت)

خلاصه بازی نیوکاسل یونایتد و لیورپول

بازی در ساعت 20:00 روز 15 اردیبهشت 1398 در سنت جیمز پارک در حالی آغاز خواهد شد که تیم های نیوکاسل یونایتد و لیورپول در رقابت های لیگ برتر انگلیس مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.

نیمه ی نخست این دیدار آرام دنبال شد به ترتیبی که داور مجموعا یک بازیکن را با کارت زرد جریمه کرد و از کارت قرمز خود نیز استفاده نکرد. همچنین در این نیمه مجموعا سه گل وارد دروازه ها شد که تیم نیوکاسل یونایتد یک گل توسط کریستین آتسو در دقیقه 20 و تیم لیورپول نیز دو گل را توسط ویرجیل فن دایک در دقیقه 13 و محمد صلاح در دقیقه 28 به ثمر رساند تا این بازی با برتری لیورپول در نیمه اول به پایان برسد.

در نیمه ی دوم یک نیمه ی آرام و کم برخورد را شاهد بودیم به طوری که تیم نیوکاسل یونایتد 0 و تیم لیورپول نیز 1 کارت از داور در طول 45 دقیقه دوم مسابقه دریافت کردند که هیچ کارت قرمزی در میان آن ها نبود. در ادامه ی این مسابقه نیز تیم نیوکاسل یونایتد توانست یک گل با گل زنی خوزه سالومون راندون در دقیقه 54 به ثمر برساند و در سمت دیگر میدان نیز لیورپول ها توانستند به وسیله ی دیووک اوریگی در دقیقه 86 یک گل وارد دروازه ی نیوکاسل یونایتد کنند. نهایتا بازی با قبول شکست تیم نیوکاسل یونایتد در مقابل لیورپول با نتیجه 2 - 3 به پایان رسید.