بازی ختافه ویارئال (28 اردیبهشت)

ختافه
2 - 2
پایان
ویارئال

خلاصه بازی ختافه و ویارئال

این بازی در کولیسئوم آلفونسو پرز در تاریخ 29 اردیبهشت 1398 و ساعت 04:30 برگزار خواهد شد که تیم های ختافه و ویارئال در رقابت های لالیگا اسپانیا مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.

با توجه به آمار، تیم ختافه توانسته در بازی های گذشته خود 58 امتیاز و تیم ویارئال نیز مجموعا 43 امتیاز از آن خود کند.

نیمه ی نخست این دیدار تقریبا آرام و کم برخورد دنبال شد به ترتیبی که داور مجموعا دو بار اقدام به جریمه ی بازکنان با کارت زرد کرد اما کارت قرمزی از جیب خود خارج نکرد. همچنین در این نیمه مجموعا دو گل رد و بدل شد که یک گل را فرانسیسکو پورتیو در دقیقه 13 برای تیم ختافه و یک گل را ویسنته ایبورا در دقیقه 44 نیز برای تیم ویارئال به ثمر رساندند تا این بازی با نتیجه مساوی در نیمه اول به پایان برسد.

در نیمه ی دوم شاهد افزایش نسبی خطا های خشن بودیم به طوری که تیم ختافه 2 و تیم ویارئال نیز 1 کارت از داور در طول 45 دقیقه دوم مسابقه دریافت کردند که هیچ کارت قرمزی در میان آن ها نبود. در ادامه ی این مسابقه نیز تیم ختافه توانست یک گل با گل زنی نیکولا ماکسیموویچ در دقیقه 76 به ثمر برساند و در سمت دیگر میدان نیز ویارئال ها توانستند به وسیله ی جرارد مورنو در دقیقه 87 یک گل وارد دروازه ی ختافه کنند. نهایتا بازی با نتیجه مساوی 2 - 2 به پایان رسید.

بدترین رئال قرن 21: از 18 امتیاز فاصله تا بارسا تا 17 باخت! فوتبالی |
بدترین رئال قرن 21: از 18 امتیاز فاصله تا بارسا تا 17 باخت!
سایت رسمی فوتبالی- رئال مادرید یکشنبه شب متحمل باخت  دیگری شد تا تعداد باختهایش در رقابتهای این فصل لالیگا به عدد11 برسد. رئال مادرید مجموعا در این فصل و در تمامی تورنمنتها در 17 بازی تن به شکست داده است و آنها تنها 2 باخت دیگر تا بدترین رکورد ت
  • 21,389
  • 103