شاگردان فکری آماده دیدار برابر پرسپولیس می شوند

شاگردان فکری آماده دیدار برابر پرسپولیس می شوند

پایگاه خبری فوتبالی- هواداری ها در دوازدهمین هفته ماراتن فرسایشی خلیج فارس، سومین و آخرین مصاف شان برابر همشهریان تهرانی خود در دور رفت رقابت های لیگ برتر فصل جاری را پیش رو دارند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه رسمی باشگاه هوادار، محمود فکری و شاگردانش که چند هفته پیش در ورزشگاه آزادی تهران دیدار جذابی را برابر استقلال صدرنشین رقابت های فصل جاری لیگ برتر به نمایش گذاشتند و در حالی که دو بر صفر از حریف خود پیش بودند اما به سختی و در دقایق پایانی شکست را متحمل شدند،روز شنبه پیش رو دوباره به ورزشگاه پیر و در حال بازسازی پایتخت می روند تا این بار برابر مدافع عنوان قهرمانی به میدان بروند.

هواداری ها پس از دیدار پرسپولیس برابر الدحیل و پیش از دیدار آن ها برابر استقلال به میهمانی سرخ ها می روند و با توجه به سبک و سیاق بازی و تفکرات هجومی محمود فکری و تیمش،علاقه مندان احتمالا شاهد نمایش سزاوارانه دیگری از سوی بنفش پوشان پایتخت خواهند بود.

بنفش ها که پس از رویارویی دوستانه در روز شنبه برابر پیکان،روز یک شنبه تمرین سبک و ریکاوری خود را در مجموعه ورزشی خیریه عمل برگزار کردند و رفتن به استخر را نیز در دستور کار داشتند،روز دوشنبه را اما به استراحت می پردازند و از روز سه شنبه دور جدید تمرینات آماده سازی شان را برای دیدار پیش رو آغاز خواهند کرد.

2636