مهدی‌پور: تاکتیک مدیران استقلال نخ‌نما شده است

مهدی‌پور: تاکتیک مدیران استقلال نخ‌نما شده است

پایگاه خبری فوتبالی - بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: اینطور که پیش می‌رویم فکر می‌کنم از نظر مالی سال فاجعه‌باری را پشت سر بگذاریم.

به گزارش فوتبالی، مهدی مهدی‌پور بعد از پیروزی استقلال مقابل همنام خوزستانی خود در هفته چهارم لیگ برتر، گفت: امسال  همه بازی‌ها سخت است. در بازی امروز هم با اینکه سخت بود، توانستیم برنده شویم. 
وی درباره پاس گل‌هایی که برای هم تیمی‌هایش می‌سازد، عنوان کرد: روی ضربات ایستگاهی زیاد تمرین می‌کنیم. همیشه اینطور بودم که اگر چیزی که کادر فنی درخواست کند را انجام می‌دهم. امسال زیاد تمرین می‌کنیم و خدا را شکر نتیجه آن را می‌گیریم.

بازیکن استقلال در خصوص اوضاع مالی این باشگاه عنوان کرد: صحبت‌هایی با کادر مدیریتی باشگاه داشتیم و اکثراً در جریان هستند. مطالبات فصل پیش ما خیلی باقی مانده است. برای بعضی 30 و برخی بیش از 40 درصد باقی مانده است. از  قرارداد سال قبل خودم سی و خرده‌ای درصد باقی مانده است.  تازه این حساب و کتابی است که باشگاه انجام داده و آن را قبول ندارم. طبق حساب و کتاب خودم طلبم  بیشتر از این حرف‌ها است. چه زمانی قرار است درصدهای باقیمانده از سال قبل را دریافت کنیم؟ چه زمانی قرار است پیش پرداخت امسال خودمان را بگیریم؟ بعد از گذشت 4 هفته هنوز خبری از پیش پرداخت نیست.

وی افزود: طبق صحبتی که با  مدیران  باشگاه داشتیم قرار بود که  قبل از دربی مبلغ فصل قبل را تسویه کنند  در حال حاضر زمان برگزاری دربی عقب افتاده است. شاید هم  از قبل خبر داشتند، دربی عقب می‌افتد. خود من تأکید داشتم تاریخ بگویید ولی آنها گفتند قبل از دربی پول پرداخت می‌کنیم.

مهدی‌پور در پاسخ به خبرنگاری که خطیر را خارج از دسترس می‌دانست، گفت: ما یک جلسه سر تمرین صحبت کردیم که تاریخ بگوید ولی اصرار داشتند قبل از دربی پرداخت انجام می‌شود. تقریباً 15 یا 20 مهر دربی برگزار می‌شود. 20 مهر تازه  قرار است طلب فصل قبل تسویه شود. چه زمانی  پیش پرداخت این فصل خودمان را دریافت کنیم؟

وی با گلایه خطاب به مدیران باشگاه استقلال درباره کاهش قرارداد بازیکنان گفت: این تاکتیک نخ نما شده است. کسی که اینقدر برای تیمش زحمت می‌کشد را مقابل هوادار قرار بدهی و بگویی مبلغ قراردادت را کم کن یا  یک بخشی از آن را ببخش. این تاکتیک قدیمی است. هوادارا استقلال هم باهوش  است و متوجه یکسری مسائل می‌شود. قراردادهایی که بچه‌هایی ما دارند  اصلا رقم عجیب و غریبی نیست، از نصف قراردادهایی که در لیگ امسال ما پرداخت شده کمتر است.

بازیکن استقلال درباره افشای قراردادش عنوان کرد: اگر قرارداد  من را دوستان به  بیرون درز می‌دهند، حداقل درست انجام دهند. اگر این صحبت‌های من باعث می‌شود، حرکت دیگری انجام بدهند، بگویند خودم قراردادم را اعلام کنم. من ترس و واهمه‌ای ندارم. چند سال گذشته بدون هیچ منتی زحمت کشیدیم و  سوءبرداشت نشود. هوادار واقعی استقلال هم درک می‌کند که چه کسی زحمت می‌کشد.

مهدی‌پور درباره لجبازی بین ارکان مختلف باشگاه و تیم استقلال، گفت: آخر این مسائل اتفاقی می‌افتد  که دودش در چشم بازیکن، کادر فنی و هوادار می‌رود. متاسفانه در یکسری مسائل چینش ترکیب و  تعویض‌ها دست‌مان بسته است. بچه‌هایی که فصل گذشته از ما جدا شدند کمک می‌کردند و  تاثیرگذار بودند. بچه‌های ما فوق العاده نجیب و دوست داشتنی هستند. اتفاقاتی که می‌افتد اصلاً خوب نیست. این صحبت‌های فقط من نیست. من و بازیکنانی که صحبت کردند چکیده صحبت همه بچه‌ها است.

وی در پایان گفت: مسئولان باشگاه را نمی‌بینیم که بدانیم وضعیت اسپانسر چگونه است. اینطور که پیش می‌رویم فکر می‌کنم از نظر مالی سال فاجعه‌باری را پشت سر بگذاریم. شاید 10 یا بیست درصد بیشتر پول نگیریم.

1470