سرمربی آرسنال گزینه‌ای برای آینده بارسلونا؟

سرمربی آرسنال گزینه‌ای برای آینده بارسلونا؟

پایگاه خبری فوتبالی - در این روز ها که رقابت های جام جهانی 2022 قطر در حال برگزاری است، اخبار و حواشی دنیای فوتبال پیرامون جام جهانی است و کمتر درباره تیم های باشگاهی و به طور کلی فوتبال باشگاهی صحبت می شود.

به گزارش فوتبالی، بارسلونا با هدایت ژاوی هرناندز در نیم فصلی که پیش از رقابت های جام جهانی 2022 قطر برگزار شد، توانست صدر جدول لالیگا را در اختیار بگیرد و به عنوان صدرنشین راهی تعطیلات باشگاهی مربوط به جام جهانی شد. اما عملکرد ژاوی هرناندز با بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا خوب نبود و شاگردان او پس از بایرن مونیخ و اینتر در گروه خود سوم شدند و راهی رقابت های لیگ اروپا شدند.

ژاوی در حال حاضر سرمربی بارسلونا است و مورد اعتماد خوان لاپورتا و سران باشگاه بارسلونا قرار دارد اما در آینده ممکن است گزینه دیگری برای هدایت بارسلونا وجود داشته باشد.

به گفته آلفردو مارتینز، خبرنگار اسپانیایی، میکل آرتتا یک گزینه برای هدایت بارسلونا در آینده مثلا در سال 2025 میلادی است چرا که آرتتا روند رو به رشد فوق العاده ای به عنوان سرمربی داشته است و اکنون به عنوان سرمربی آرسنال صدرنشین لیگ برتر انگلیس است و نشان داده که می تواند تبدیل به یک مربی بزرگ شود.

1471