سری آ، مقصد بعدی مدافع کهنه‌کار بروسیا دورتموند

سری آ، مقصد بعدی مدافع کهنه‌کار بروسیا دورتموند

پایگاه خبری فوتبالی- متس هوملز به صورت رسمی از بروسیا دورتموند جدا شد و حالا قصد دارد به لیگ ایتالیا منتقل شود.

به گزارش فوتبالی، متس هوملز، مدافع باتجربه بروسیا دورتموند پس از کش‌وقوس‌ها و هیاهوی فراوان، در نهایت از جمع زنبورهای دره روهر جدا شد. او در این فصل عملکرد بسیار خوبی در ترکیب دورتموند داشت اما به اردوی تیم ملی آلمان برای رقابت‌های یورو 2024 دعوت نشد و یولیان ناگلزمن ترجیح داد مدافعان جوان‌تر آلمانی را با خود به این رقابت‌ها ببرد.

روز گذشته بود که با استعفای رسمی ادین ترزیچ موافقت شد. کارشناسان و خبرنگاران پس از این اتفاق اعتقاد داشتند که هوملس در جنگ داخلی با سرمربی تیمش پیروز بوده و احتمالا در دورتموند می‌ماند؛ اما امروز و تنها پس از یک روز از اعلام رسمی جدایی ادین ترزیچ، باشگاه دورتموند به صورت رسمی جدایی متس هوملس را هم اعلام کرد.

متس هوملس، مدافع اسبق باشگاه بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان، در دومین دوره حضور خود در جمع مشکی‌وزردپوشان دره روهر، ۵ فصل برای بروسیا دورتموند بازی کرد. او در حدود ۲۰۰ بازی رسمی برای دورتموند به میدان رفت. در آخرین سال حضور او در دورتموند، این باشگاه با عملکرد بسیار خوب در خط دفاعی، به فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا رسید اما حتی این این نمایش درخشان از طرف او هم مانع جدایی‌اش نشد؛ چرا که مرد کهنه‌کار خط دفاعی زنبورها حواشی بسیار زیادی در رختکن دورتموند به وجود آورده بود.

حالا از سری آ ایتالیا به‌عنوان مقصد بعدی او نام برده می‌شود. به نقل از فابریزیو رومانو،   آ اس رم می‌تواند یکی از مقاصد احتمالی این بازیکن برای فصل آینده باشد.

1428