مهاجم آینده رئال مادرید: گواهینامه ندارم و نامزدم برایم رانندگی می‌کند!

مهاجم آینده رئال مادرید: گواهینامه ندارم و نامزدم برایم رانندگی می‌کند!

پایگاه خبری فوتبالی - اندریک مهاجم برزیلی در گفتگویی در مورد مسائل شخصی زندگی خود صحبت کرد.

به گزارش فوتبالی، رئال مادرید برای خرید اندریک 25+35 میلیون یورو پرداخته است. این مهاجم هفده ساله در تابستان از پالمیراس به رئال مادرید می آید چرا که پیش از هجده سالگی حق ترک فوتبال برزیل را بر اساس قوانین فیفا ندارد. اندریک این روزها در اردوی تیم المپیک برزیل حضور دارد و در تلاش است تا کشورش را به مسابقات پاریس هدایت کند. 

اندریک در مصاحبه ای گفت که با توجه به این که به سن قانونی نرسیده، هنوز گواهینامه نگرفته است. این مهاجم بیان کرد:" برای هجده ساله شدن، برنامه ام این است که گواهینامه بگیرم. در حال حاضر در کارتینگ، رانندگی می کنم که آن را دوست دارم. فعلا نامزدم به جای من رانندگی می کند. وقتی هجده ساله شوم، می خواهم که خودروی شخصی خودم را داشته باشم. از علایق دیگرم مربوط به خرید لباس است. والدینم مراقب هستند که زیاد خرج نکنم و وقتی در بازیهای ویدیویی زیاد پول خرج می کنم، به من هشدار می دهند. دوست دارم که تیپ های ویژه ای را انتخاب کنم و از برندهایی نظیر گوچی و لویی ویتون استفاده می کنم. نامزدم یک مدل است و در انتخاب لباس به من کمک می کند."

وی در مورد علاقه خود به رشته تنیس نیز صحبت کرد:" جدا از فوتبال به تنیس نیز علاقه دارم و در هفته های اخیر تمرینات تنیس و یادگیری ان را شروع کرده ام."

4125