اسماعیلی‌فر: صحبت از قهرمانی زود است / برای شهاب خیلی خوشحالم، او فوتبالیستی قوی است

اسماعیلی‌فر: صحبت از قهرمانی زود است / برای شهاب خیلی خوشحالم، او فوتبالیستی قوی است

پایگاه خبری فوتبالی- بازیکن پرسپولیس گفت: صحبت از قهرمانی زود است و اگر بخواهیم در این رابطه حرف بزنیم به رقبا بی‌احترامی کرده‌ایم.

به گزارش فوتبالی، دانیال اسماعیلی‌فر پس از برتری 3  بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پیکان در هفته ششم لیگ برتر، اظهار داشت: خدا را شکر، بابت این سه امتیاز خوشحالیم. برای ما عجیب و غریب است که در تهران به این بزرگی هستیم و باید در قزوین بازی کنیم. زمین خوشگل بود، ولی شرایط جالبی نداشت. بازی در این زمین سخت بود. پیکان خوب بازی کرد و خدا را شکر می‌کنیم در این بازی سخت سه امتیاز را گرفتیم.

وی در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس تصریح کرد: صحبت از قهرمانی زود است و اگر بخواهیم در این رابطه حرف بزنیم به رقبا بی‌احترامی کرده‌ایم. ما بازی به بازی پیش می‌رویم.

مدافع - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس راجع به ورزشگاه سردار آزادگان قزوین خاطر نشان کرد: ورزشگاه خوب بود، ولی چمن شرایط بازی کردن را نداشت. در کل مهم‌تر از اینها سه امتیاز بازی بود که گرفتیم.

اسماعیلی‌فر در رابطه با هت‌تریک شهاب زاهدی در این دیدار گفت: برای شهاب خیلی خوشحالم، او فوتبالیستی قوی است و امیدوارم این روند را ادامه دهد.

1999