محرومیت سانچو از استفاده از تمامی امکانات باشگاه منچستریونایتد

محرومیت سانچو از استفاده از تمامی امکانات باشگاه منچستریونایتد

پایگاه خبری فوتبالی- جیدون سانچو از استفاده از تمامی امکانات تیم اصلی منچستریونایتد محروم شده است.

به گزارش فوتبالی، وینگر انگلیسی ۲۳ ساله پس از انتقاد علنی از اریک تن هاگ از تیم بزرگسالان اخراج شد.تن هاگ، سانچو را متهم کرد که به اندازه کافی خوب تمرین نمی کند تا بتواند در تیم منچستر یونایتد برای دیدار با آرسنال در ۳ سپتامبر حضور داشته باشد. اما سانچو در شبکه های اجتماعی به این موضوع واکنش نشان داد و خود را ابله توصیف کرد و اساسا سرمربی تیم را یک دروغگو خواند. سانچو از آن زمان برای باشگاه بازی نکرده است و بنا بر تصمیم خصمانه تن هاگ از تمرینات تیم اصلی اخراج شد  در حالی که برخی از هم تیمی های او با تصمیم سرمربی هلندی تیم مخالف بودند . اکنون میرور گزارش می دهد که او اجازه ندارد به هیچ یک از بخش های کمپ تمرینی منچستر یونایتد در رده بزرگسالان حتی غذاخوری برود. این بدان معناست که سانچو در کنار بازیکنان آکادمی شیاطین سرخ غذا خواهد خورد و همچنین با آنها تمرین می کند.

با این حال، گفته می شود که تن هاگ مایل است از این تصمیم صرفنظر کند و از بازگشت سانچو استقبال خواهد کرد.  یک منبع به میرور گفت: "یک راه آسان برای حل این وضعیت وجود دارد و آن این است که جیدون از سرمربی تیم عذرخواهی کند." اما اگر هیچ راه حلی پیدا نشود، تن هاگ مطمئناً مشتاق فروش سانچو در زمستان سال 2024 خواهد بود.

انتقال به عربستان سعودی احتمالاً مورد بررسی قرار می گیرد به خصوص با توجه به اینکه سانچو در اولدترافورد هفته ای 350 هزار پوند دستمزد دریافت میکند. اگرچه گزارش‌ها در ایتالیا حاکی از آن است که ژوزه مورینیو می‌خواهد وینگر کنار گذاشته شده را برای تیم رم به خدمت بگیرد. البته باشگاه سابق سانچو بروسیا دورتموند می‌تواند به او راه فراری برای بازگشت به آلمان بدهد. سانچو پدیده سابق منچسترسیتی در سال 2021 با 73 میلیون پوند از دورتموند به منچستریونایتد پیوست. با این حال، ملی پوش انگلیسی با 23 بازی ملی، با زدن تنها 12 گل در 82 بازی شیاطین سرخ، آمار خوبی از خود به جای نگذاشته است. تبعید سانچو و همچنین شرایط فعلی آنتونی در میان اتهامات خشونت خانگی باعث شده که تن هاگ در بازی های اخیر گزینه مناسبی در جناح راست نداشته باشد.

۱۰۰۹