پنج گزینه چلسی برای خرید مهاجم در زمستان

پنج گزینه چلسی برای خرید مهاجم در زمستان

پایگاه خبری فوتبالی - چلسی از خرید کردن سیر نمی شود و حالا لیستی پنج نفره را برای خرید در خط حمله برای زمستان آینده آماده کرده است.

به گزارش فوتبالی، چلسی در یک سال اخیر هزینه سنگینی در بازار نقل و انتقالات داشته است که کایسدو را به عنوان گران ترین بازیکن تاریخ لیگ انگلیس جذب کرده است. آنها نیکولاس جکسون را هم از  ویارئال جذب کردند. 

چلسی حالا به دنبال تقویت ترکیبش در خط حمله است که "فوتبال لندن" گزارش داده است که آنها پنج مهاجم را زیر نظر گرفته اند که چهار تایشان در لیگ انگلیس حضور دارند. ایوان فرگوسن از برایتون که مورد توجه سیتی، َآرسنال و یونایتد نیز قرار دارد، یکی از گزینه های جدی آنها به شمار می رود. اولی واتکینس از استون ویلا و تایوو آوونی از ناتینگام فارست دیگر گزینه های آنها به شمار می روند. واتکینس 27 ساله از برنتفورد راهی استون ویلا شده  و نمایش درخشانی داشته است. آوونی 26 ساله نیز از یونیون برلین به لیگ انگلیس آمده است. 

ایوان تونی که در حال حاضر با محرومیت مواجه است، گزینه دیگر چلسی است. گزینه پنجم آنها از خارج از لیگ انگلیس است: بنجامین ششکو 20 ساله که  در لایپزیش خوش درخشیده و آینده درخشانی دارد.

4125