افشاگری اعداد و ارقام علیه باشگاه استقلال!

افشاگری اعداد و ارقام علیه باشگاه استقلال!

پایگاه خبری فوتبالی- مشخص شدن ارقام قراردادهای برخی بازیکنان استقلال نکات قابل تاملی را به همراه داشته است.

به گزارش فوتبالی، در یکی از این موارد مشخص شد قرارداد علیرضا رضایی دروازه‌بان دوم استقلال با این تیم بیش از 10 میلیارد تومان است. این موضوع توسط حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال در برنامه فوتبال برتر اعلام شد تا جای هیچ شک و شبهه‌ای در رابطه با آن وجود نداشته باشد.

ماجرا وقتی قابل تامل میشود که متوجه شوید رقم قرارداد گلر ذخیره استقلال نزدیک به کل مبلغی است که علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس و تیم ملی در این فصل دریافت کرده است. با این تفاوت که بیرانوند نقش مستقیم در دو قهرمانی این فصل پرسپولیس ایفا کرد اما رضایی فقط و فقط 400 دقیقه برای استقلال به میدان رفت.

با یک ضرب و تقسیم ساده میتوان دریافت که اگر فرض را بر رقم 10 میلیارد تومانی قرارداد علیرضا رضایی بگذاریم – که البته مقداری بیشتر از این مبلغ است – و بر تعداد دقایق بازی این دروازه‌بان در طول فصل تقسیم کنیم مشخص میشود که هر دقیقه بازی کردن رضایی با پیراهن استقلال حدود 25 میلون تومان برای این باشگاه هزینه داشته است.

توضیح فوتبالی: رضایی در مصاحبه‌ای که با یک سایت خبری داشته مدعی شده قرارداد او با استقلال، 10 میلیارد تومان نیست و از رقمی که در قراردادش درج شده، تنها حدود 40 درصد آن به حسابش واریز شده است.

6442