معادله خط دفاعی استقلال در آستانه عوض شدن

معادله خط دفاعی استقلال در آستانه عوض شدن

پایگاه خبری فوتبالی- آنطور که شنیده شده استقلال دو مدافع کلیدی خود را برای فینال جام‌حذفی در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش فوتبالی، تمرین امروز استقلال اگر چه با حضور روحیه‌بخش هواداران مقابل کمپ مرحوم ناصر حجازی آغاز شد، اما با خبرهای نگران‌کننده‌ای به پایان رسید. عارف غلامی از شدت دردی که داشت نتوانست تمرین پابه‌پای هم‌تیمی‌های تمام کند و زودتر محل تمرین را ترک کرد. 

غلامی که در بازی نیمه‌نهایی مقابل نساجی بر اثر درد در عضله زیر شکم تعویض شد، به نظر یکی از غایبان استقلال در فینال جام‌حذفی باشد. او مهره مورد اعتماد ساپینتو برای پست دفاع میانی بود. البته هنوز به صورت رسمی مصدومیت غلامی اعلام نشده است.

از سوی دیگر کوین یامگا هم بعد از دوری طولانی‌مدت به ایران برگشته، هنوز نتوانسته در تمرینات گروهی حاضر شود و گفته می شود بعید است به دربی صد و یکم برسد. به این ترتیب اگر این دو به دربی نرسند، احتمالا سایپنتو دو مدافع تاثیرگذار خود در خط دفاعی را از دست می‌دهد و دستش در عقب زمین حسابی خالی خواهد شد.

به گواه بسیاری از کارشناسان ساپینتو در شهرآورد قبلی هم از دفاع ضربه خورد و روی یک غفلت، نتیجه و لیگ را پیشکش پرسپولیس کرد. استقلال این فصل هر چقدر در فاز تهاجمی مهارنشدنی بوده، در خط دفاعی معمولی عمل کرده و اصلا در حدواندازه یک مدعی ظاهر نشده است. معادله خط دفاع استقلال، فعلا پیچیده شده و باید دید تا چهارشنبه چه اتفاقاتی می افتد.

2509