تبریک اینستاگرامی دو عضو مثلث MNM به مسی بابت توپ طلای هفتم(عکس)

تبریک اینستاگرامی دو عضو مثلث MNM به مسی بابت توپ طلای هفتم(عکس)

پایگاه خبری فوتبالی - لیونل مسی، دوشنبه شب (هشتم آذرماه) در تالار دوشاتله شهر پاریس فرانسه در مراسمی ویژه جایزه توپ طلا را به دست آورد و بدین ترتیب تعداد توپ طلا های خود را به عدد 7 رساند.

به گزارش فوتبالی، پس از اینکه مسی این جایزه را برد، تبریک های زیادی به سمت او روانه شد و دوستان و هم‌تیمی های مسی در ادوار مختلف به او تبریک گفتند. دو تا از ویژه ترین تبریک ها مربوط به کیلیان امباپه و نیمار جونیور بود که در حال حاضر در پی اس جی با لیونل مسی هم‌تیمی هستند.

مسی در تابستان گذشته از بارسلونا راهی پاریسن ژرمن شد و بدین ترتیب در کنار نیمار جونیور و کیلیان امباپه تشکیل مثلث MNM را داد. اکنون نیمار جونیور و امباپه که دو عضو دیگر این مثلث هستند در دو استوری اینستاگرامی پس از فتح هفتمین توپ طلا توسط مسی به او تبریک گفتند.

نیمار جونیور با انتشار عکسی از مسی که توپ طلا را در دست دارد، نوشت:"تبریک برادر، اسطوره."کیلیان امباپه هم با انتشار تصویری مشترک از خودش در کنار مسی در مراسم توپ طلا نوشت:"تبریک به مسی"باید دید که پاریسن ژرمن در این فصل با مثلث MNM چه دستاورد هایی خواهد داشت چرا که در حال حاضر انتظارات از آن ها بسیار بالا است.


1470

322 نظر