تاپ سکرت؛ قرارداد 40 میلیاردی سرمربی سرشناس

تاپ سکرت؛ قرارداد 40 میلیاردی سرمربی سرشناس

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی یک تیم لیگ برتری با رقمی عجیب و غریب قراردادش را تمدید کرده است.

به گزارش فوتبالی، در حالی که پیش از این برخی بازیکنان سرشناس لیگ برتری، با رقم‌های چند میلیاردی قراردادشان را ثبت یا تمدید می‌کردند، حالا برخی سرمربیان شاغل در لیگ برتر هم برای همکاری با باشگاه‌هایشان روی مبلغی به توافق می‌رسند که شاید به اندازه رقم قرارداد چند بازیکن باشد.

بر اساس اطلاعاتی که به خبرنگار فوتبالی رسیده، یکی از سرمربیان لیگ برتری که به دلایل حقوقی امکان افشای نام او وجود ندارد، قراردادی با باشگاهش امضا کرده که بر اساس آن، دریافتی او از این باشگاه برای چند فصل، 40 میلیارد تومان خواهد بود.

این سرمربی در حالی حاضر شده قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کند که شرط او تضمین برای دریافت رقم جدید قراردادش بوده و مدیران باشگاه هم پیشنهاد او را پذیرفته‌اند تا سرمربی سرشناس، قرارداد جدیدش را با باشگاه امضا کند و در کنار مدیر باشگاهش عکس یادگاری بگیرد.  

این مربی در شرایطی تبدیل به گرانترین مربی شاغل در لیگ برتر خواهد شد (این اتفاق در شرایطی رخ خواهد داد که او تا پایان مدت قراردادش، در باشگاهش بماند) که طی سالهای گذشته، رقم قرارداد او با باشگاهش، سوژه گمانه‌زنی‌های متفاوتی شده بود.

بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که مدتها قبل شایعه شده بود که قرارداد سه ساله امیر قلعه‌نویی با باشگاه گل گهر، ارزشی 50 میلیارد تومانی دارد که سرمربی گل گهر آن را تکذیب کرد. لازم به توضیح است که سوژه این گزارش، امیر قلعه‌نویی نیست و یک مربی دیگر قراردادی 40 میلیاردی با باشگاهش بسته است.


7655

270 نظر