رئیس آمیان: فصلی عالی در لوشامپیونه خواهیم داشت!

رئیس آمیان: فصلی عالی در لوشامپیونه خواهیم داشت!

خبرگزاری فوتبالی- رئیس آمیان فرانسه از حضور قطعی این باشگاه در فصل آینده لیگ دسته‌اول فوتبال فرانسه (لوشامپیونه) با وجود سقوط به دسته پایین‌تر خبر داد.

به گزارش فوتبالی به نقل از تسنیم، رادیو RCF فرانسه خبر داد: برنارد یوآنین گفت: آستین‌های خود را بالا می‌زنیم و آماده کار می‌شویم. تمرین‌های گروهی آمیان به زودی آغاز می‌شود و کادر فنی و بازیکنان تا 2 روز دیگر بازمی‌گردند. آنها کارهای بسیار زیادی را پیش‌رو دارند، زیرا در 3 ماه اخیر هیچ بازی انجام ندادند. شور و شوق زیادی داریم و یک فصل عالی را در لوشامپیونه خواهیم داشت.

رئیس باشگاه آمیان در ادامه افزود: ریشه عمیقی در منطقه خود دارم. شهر آمیان برای من بسیار مهم است و ما باشگاه را با کمک سرمایه‌گذاران محلی به وجود آوردیم. من عاشق شهرم هستیم و تلاش‌های مدنی باعث حفظ اشتیاق‌ها در باشگاه آمیان شد.

آمیان که سامان قدوس را در اختیار دارد ماه آوریل با تصمیم فدراسیون فوتبال فرانسه مبنی بر نیمه‌کاره ماندن لوشامپیونه به خاطر شیوع ویروس کرونا به دسته پایین‌تر سقوط کرد. سپس دیوان عالی فرانسه با بررسی شکایت باشگاه آمیان خواهان تجدیدنظر فدراسیون فوتبال این کشور درباره سرنوشت لوشامپیونه شد. رئیس این رقابت‌ها نیز چند روز قبل اعلام کرد امکان برگزاری لوشامپیونه با حضور 22 تیم و بازگشت دوباره آمیان وجود ندارد.9697

23 نظر