گزارش هفتگی؛ نگاهی به عملکرد لژیونرها در هفته‌ای که گذشت

گزارش هفتگی؛ نگاهی به عملکرد لژیونرها در هفته‌ای که گذشت

پایگاه خبری فوتبالی- مروری بر عملکرد لژیونرها در هفته‌ای که گذشت.

به گزارش فوتبالی، گزارش این هفته را با رقابتهای لیگ ستارگان قطر آغاز می کنیم. الشمال در حضور کامل امید ابراهیمی به تساوی بدون گل مقابل الوکره دست یافت. الشمال با 22 امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارد.

محمد قربانی (اورنبورگ)

اورنبورگ در چارچوب رقابت های جام حذفی روسیه با نتیجه چهار بر دو مغلوب میهمان خود دینامو مسکو شد. محمد قربانی گل اول اورنبورگ در این مسابقه را به ثمر رساند. اما در هفته بیست و پنجم لیگ برتر روسیه اورنبورگ به مصاف زنیت سن پترزبورگ رفت و با یک گل شکست خورد. محمد قربانی که کار را از روی نیمکت آغاز کرده بود، در ابتدای نیمه دوم وارد بازی شد. اورنبورگ درحال حاضر با 26 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد.

محمد محبی (روستوف)

روستوف در هفته بیست و چهارم لیگ روسیه میزبان اسپارتاک مسکو بود و با نتیجه سنگین پنج بر یک شکست خورد. محمد محبی به طور کامل در زمین حضور داشت. روستوف با 34 امتیاز در مکان هشتم جدول لیگ برتر روسیه قرار دارد.

سعید عزت اللهی (شباب الاهلی)، مهدی قایدی (الاتحاد کلبا)

در هفته نوزدهم لیگ امارات شباب الاهلی در ورزشگاه آل‌مکتوم دبی میهمان النصر بود و با نتیجه سه بر دو شکست خورد. سعید عزت اللهی 78 دقیقه در زمین حضور داشت و گل اول تیمش را به ثمر رساند. 

اما در چارچوب هفته بیستم لیگ امارات شباب الاهلی و الاتحاد کلبا به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه چهار بر یک به سود یاران عزت اللهی به پایان رسید. مهدی قایدی که 77 دقیقه در زمین حضور داشت، پاس گل تک گل تیمش را ارسال کرد و سعید عزت اللهی هم گل دوم تیمش در این دیدار را به ثمر رساند و در دقیقه 62 تعویض شد. 

محمد امین حزباوی (السد)

السد در بازی معوقه هفته سیزدهم لیگ ستارگان قطر به مصاف الاهلی رفت و حریفش را با نتیجه سنگین نه بر یک شکست داد. محمد امین حزباوی 74 دقیقه در زمین حضور داشت. السد با 46 امتیاز صدرنشین جدول لیگ ستارگان قطر است.

مهدی طارمی (پورتو)

پورتو و ویتوریا گیمارش در چارچوب رقایتهای دور برگشت مرحله نیمه نهایی مسابقات جام حذفی پرتغال به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه سه بر یک به سود پورتو به پایان رسید. مهدی طارمی گل اول تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و در دقیقه 86 تعویض شد. اما در هفته سی‌ام لیگ برتر پرتغال پورتو میهمان کاسا پیا بود و موفق شد با نتیجه دو بر یک پیروز شود. طارمی در حضور 85 دقیقه‌ای خود پاس گل دوم تیمش را داد. پورتو با این پیروزی 62 امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد.

سردار آزمون (آ.اس.رم)

آ.اس.رم در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا موفق شد با نتیجه دو بر یک میلان را شکست دهد. سردار آزمون در این بازی فرصت بازی پیدا نکرد. اما در هفته سی و سوم سری آ رم میزبان بولونیا بود و با نتیجه سه بر یک شکست خورد. سردار آزمون دقیقه 52 وارد بازی شد و تک گل تیمش در این دیدار را به ثمر رساند. رم با 55 امتیاز در رده پنجم جدول سری آ قرار دارد.

شهاب زاهدی (آویسپا فوکئوکا)

در هفته نهم لیگ ژاپن آویسپا به مصاف جوبیلو ایواتا رفت و به تساوی دو بر دو دست یافت. شهاب زاهدی به طور کامل در زمین حضور داشت و هر دو گل تیمش را به ثمر رساند. آویسپا با 11 امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد. 

سامان قدوس (برنتفورد)

برنتفورد در شب نیمکت نشینی سامان قدوس با نتیجه پر گل پنج بر یک لوتون تاون را شکست داد. برنتفورد با 35 امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد. 

علی علیپور (ژیل ویسنته)

ژیل ویسنته در هفته سی‌ام لیگ برتر پرتغال با یک گل از سد موریرنزه گذشت. علی علیپور 60 دقیقه در زمین حضور داشت. ژیل ویسنته با 31 امتیاز در دره دوازدهم جدول قرار دارد.

علی کریمی، مجید حسینی (کایسری اسپور)

کایسری اسپور در غیاب دو بازیکن ایرانی خود به مصاف ترابوزان اسپور رفت و با نتیجه دو بر یک شکست خورد. کایسری اسپور تا پایان هفته سی و سوم سوپر لیگ ترکیه با 37 امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار دارد.

میلاد محمدی (آدانا دمیراسپور)

در دیگر دیدار هفته سی و سوم سوپر لیگ ترکیه آدانا دمیراسپور میهمان سامسون اسپور بود که این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. میلاد محمدی به طور کامل در زمین حضور داشت. آدانا دمیراسپور درحال حاضر در رده یازدهم جدول قرار دارد.

اللهیار صیادمنش (وسترلو)

وسترلو در شبی که اللهیار صیادمنش را در ترکیب خود داشت به نتیجه تساوی سه بر سه مقابل استاندارد لیژ دست یافت. صیادمنش در دقیقه 70 تعویض شد.

احمد نوراللهی (الوحده)

در هفته بیستم لیگ امارات الوحده که احمد نوراللهی را در ترکیب اصلی خود داشت میزبان عجمان بود و با نتیجه دو بر یک مغلوب میهمان خود شد. نوراللهی در حضور کامل خود پاس گل تنها گل تیمش در این دیدار را ارسال کرد. الوحده با 34 امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد. 

علیرضا جهانبخش (فاینورد)

فاینورد و نایمخن در فینال جام حذفی هلند به مصاف هم رفتند که فاینورد موفق شد با یک گل حریفش را شکست دهد و قهرمان جام حذفی هلند شود. علیرضا جهانبخش در دقیقه 87 وارد بازی شد. 

احسان حاج صفی (آ.ا.ک آتن)، کریم انصاری فرد (آریس سالونیک)

آ.ا.ک آتن در هفته ششم گروه قهرمانی سوپر لیگ یونان میهمان آریس سالونیک بود و با نتیجه دو بر یک میزبان خود را شکست داد. احسان حاج صفی به طور کامل برای تیمش بازی کرد و کریم انصاری فرد هم در دقیقه 77 وارد بازی شد.

سعید مهری (آپوئل)

آپوئل در شبی که سعید مهری نیمکت نشین بود با دو گل از سد آریس لیماسول عبور کرد. آپوئل درحال حاضر با 72 امتیاز صدرنشین جدول لیگ برتر قبرس است.

2636