لیست غیر رسمی سرمربی پرسپولیس؛ بازیکنانی که اوسمار دوست‌شان دارد!

لیست غیر رسمی سرمربی پرسپولیس؛ بازیکنانی که اوسمار دوست‌شان دارد!

پایگاه خبری فوتبالی- اوسمار در بخشی از برنامه فوتبال برتر امشب، در پاسخ به سوال مجری، بهترین بازیکنان لیگ برتر از نظر خودش نام برد.  

به گزارش فوتبالی، در ادامه سوالات چالشی مجری برنامه فوتبال برتر از سرمربی پرسپولیس، در قسمتی از برنامه، محمدحسین میثاقی از اوسمار پرسید: بازیکن شاخص از نظر شما در این یکی دو فصل اخیر کیست؟ اوسمار پس از کمی تامل پاسخ داد:« خیلی از بازیکنان را دوست دارم و از پارسال تا به امروز یک لیستی را دارم که شاید در آینده عضو تیم ما بشوند و من این کار را در برزیل و برای تیم های دیگر هم انجام می دهم. من شاید نام بازیکنان را اشتباه بگویم پس شماره آنها را میگویم چون به خاطر سپردن شماره بازیکنان برایم راحت تر است.»  

او در ادامه پاسخ به سوال مجری، گفت: مهدی قایدی پارسال فصل خیلی خوبی داشت.» او  همچنین شهریار مغانلو، رامین رضاییان و رضا اسدی را به عنوان برترین بازیکنان سایر تیم‌ها معرفی کرد و از پرسپولیس نیز عمری، ترابی، سرلک، عیسی آل کثیر و سعید صادقی را برترین بازیکنان سرخ‌پوش معرفی کرد. بازیکنانی که چند تن از آن‌ها در میانه فصل امسال، پرسپولیس را ترک کردند اما با توجه به صحبت‌های ویرا برزیلی، او هم چنان مایل به خدمت گرفتن آنهاست وآن‌ها را با کیفیت می‌داند. 

 7899