تارتار: فولاد را به این شکل ندیده بودم/ نتیجه تساوی عادلانه بود

تارتار: فولاد را به این شکل ندیده بودم/ نتیجه تساوی عادلانه بود

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: شرمنده هواداران شدیم زیرا می‌توانستیم این تک گل را حفظ کنیم.

به گزارش فوتبالی، مهدی تارتار پس از تساوی یک بر یک دیدار فولاد و ملوان در نشست خبری، اظهار داشت: 2 تیم شانه به شانه هم حرکت کردند و یک بازی فیزیکی را شاهد بودیم. فولاد را به این شکل ندیده بودم و به این تیم و بچه‌های خودمان که پا پس نکشیدند، خسته نباشید می‌گویم. هر 2 تیم خوب کار کردند و مساوی در مجموع عادلانه است.

وی افزود: از قضاوت خوب مرتضی منصوریان و همکارانش تشکر می‌کنم. گروه داوری قضاوت خوب و بی‌نقصی داشت. شرمنده هواداران شدیم زیرا می‌توانستیم این تک گل را حفظ کنیم.

تارتار گفت: فولاد در نیمه دوم فشار آورد و این تیم در نیم فصل دوم بازیکنان خوبی جذب کرده است. جایگاه فولاد با این ساختار این جا نیست و همیشه باید برای قهرمانی بجنگد.

سرمربی ملوان ادامه داد: تا پایان فصل با تمام وجود می‌جنگیم و هنوز نیم نگاهی به کسب سهمیه داریم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان خاطرنشان کرد: تیم ما در نیم فصل دوم با بازیکنانی که به ما اضافه شده، خوب شده است ولی به هر حال بازی امروز خیلی زیبا نبود و بیشتر فیزیکی بود.

او در واکنش به سوالی که کادر فنی فولاد که در مقطعی از بازی اعتقاد داشت تیم ملوان اقدام به وقت‌کشی می‌کند، بیان کرد:  یک بازیکن ما در جریان بازی بینی‌اش دچار شکستگی شد و علی رغم اینکه خیلی دوست داشت به بازی ادامه دهد اما خونریزی بینی او بند نمی‌آمد. در بقیه موارد اصلاً خودمان را روی زمین ننداختیم. در فلسفه کاری من اصلاً وقت کشی و افتادن روی زمین  نیست. وقت کشی باید با سبک بازی و تاکتیکی باشد.

تارتار در پایان گفت: در قسمتی که باید توپ‌ها را انتقال می‌دادیم ضعیف کار کردیم یعنی اگر در خط هافک این انتقال‌ها خوب صورت می‌گرفت تیممان از فشار خارج می‌شد. البته این موضوع طبیعی است زیرا تیمی که با حساب یک بر صفر جلو است، می‌خواهد این نتیجه را حفظ کند و عقب می‌کشد و تیمی هم که بازنده بازی است همه جوره تلاش می‌کند که به گل برسد.

1999