درباره بازیکنی که نمی‌خواهد در پرسپولیس بماند؛ شهاب زودگذر!

درباره بازیکنی که نمی‌خواهد در پرسپولیس بماند؛ شهاب زودگذر!

پایگاه خبری فوتبالی – ظاهرا بازیکنی که قرار است از لیست پرسپولیس خارج شود نبیل باهویی نیست!

به گزارش فوتبالی، پرونده نقل و انتقالات زمستانی باشگاه پرسپولیس هنوز بسته نشده است. این تیم در این پنجره توانست بازیکن‌هایی مثل عبدالکریم حسن، عیسی آل کثیر، ابوالفضل بابایی، اوستون اورونوف و محمد خدابنده‌لو را جذب کند.

در حال حاضر صحبت از جذب یکی دو بازیکن هم مطرح است اما نکته مهم این است که پرسپولیس همین حالا برای ثبت قرارداد دو بازیکن خارجی جدیدش نیاز دارد یک بازیکن خارجی یا یکی از لژیونرهایی را که جذب کرده از لیستش خارج کند.

در ابتدا به نظر می‌رسید فقط یک گزینه برای این کار وجود دارد. این گزینه نبیل باهویی بود که نتوانست در نیم‌فصل اول انتظارات را از خودش برآورده کند و از طرفی رفتنش مخالفی هم در بین طرفداران پرسپولیس نداشت.

اما کمی بعد یک گزینه غیر منتظره مطرح شد. شهاب زاهدی که در ابتدای فصل و با سر و صدای زیادی به پرسپولیس آمد حالا فقط پس از یک نیم‌فصل بازی در این تیم در حال جدایی از پرسپولیس است.

نکته عجیب درباره او این است که بر خلاف باهویی، هم کادر فنی مخالف رفتنش هستند و هم هواداران پرسپولیس. اما به نظر می‌رسد خودِ شهاب تمایل زیادی به رفتن دارد و دارد همه تلاشش را برای این هدف انجام می‌دهد.

اولین نشانه‌های رفتن او پس از بازی پرسپولیس و تراکتور در روز چهارشنبه هفته گذشته دیده شد. پس از پایان بازی وقتی خبرنگاران از او درباره شایعه جدایی‌اش از پرسپولیس و رفتن به ژاپن پرسیدند، شهاب جواب داد: «سوال بعدی!»

این یعنی یک خبرهایی هست که نمی‌خواست درباره‌‌اش حرف بزند و خبرنگاران او را سوال‌پیچ کنند. اگر شهاب واقعا نمی‌خواست برود خیلی راحت می‌توانست بگوید: «این حرف‌ها شایعه است و من قصد جدایی ندارم.»

اما او چنین نکرد و مشخص شد واقعا پشت‌پرده خبرهای رفتن او از پرسپولیس یک واقعیت جدی وجود دارد. البته شاید این که او بین دو نیمه همان بازی تعویض شد و جانشینش یعنی عیسی آل کثیر گل زد هم در تصمیم شهاب نقش داشته است.

پس از آن بازی هم شهاب در دو روز متوالی در تمرینات پرسپولیس غیبت داشته است. دیگر از این واضح‌تر نمی‌شود با کادر فنی و مدیران باشگاه حرف زد. این کار شهاب یعنی دوست دارد هر چه سریع‌تر از پرسپولیس جدا شود.

زاهدی علیرغم شروع نه چندان خوب در پرسپولیس، کم کم در ترکیب این تیم جا افتاد. در نهایت هم توانست در 22 بازی (16 بازی در لیگ برتر و 6 بازی در لیگ قهرمانان آسیا) 7 گل بزند و دو پاس گل بدهد و رضایت پرسپولیسی‌ها را جلب کند.

هواداران پرسپولیس وقتی او پس از چند سال دوباره به پرسپولیس برگشت فکر می‌کردند زاهدی قرار است چند فصل در این تیم بماند و گل بزند. اما به نظر می‌رسد او مثل یک شهاب زودگذر فقط مدت کوتاهی در این تیم حضور داشته است! 

1359