وقتی پوچتینو ستاره تیمش را با مسی مقایسه می‌کند

وقتی پوچتینو ستاره تیمش را با مسی مقایسه می‌کند

پایگاه خبری فوتبالی- مائوریتسیو پوچتینو، در آخرین مصاحبه خود از ستاره جوان تیمش، کول پالمر حمایت کرد؛ چرا که این بازیکن پس از دیدار مقابل استون ویلا مورد انتقاد قرار گرفته بود.

به گزارش فوتبالی، آبی‌های لندن جمعه شب در دور چهارم جام حذفی انگلیس مقابل استون ویلا به تساوی بدون گل دست یافتند، و این یعنی دو تیم باید در دیداری تکراری به مصاف همدیگر بروند تا تکلیف تیم صعودکننده مشخص شود. علی‌رغم شیرهای لندن نمایش خوبی از خود ارائه دادند؛ اما بی‌دقتی بازیکنانی همچون کول پالمر و مادوئکه باعث شد تا چلسی نتواند پیروز از میدان خارج شود.

با این حال، پوچتینو از عملکرد کول پالمر حمایت کرد و در آخرین مصاحبه‌اش، به طرز جالبی ستاره انگلیسی چلسی را با لیونل مسی مقایسه کرد.

وقتی از او سرمربی آرژانتینی چلسی در مورد موقعیت‌هایی که پالمر مقابل استون ویلا از دست داد سوال پرسیده شد، او پاسخ داد: « فکر می‌کنم او نمی‌تواند در هر بازی گلزنی کند. اگر این کار را کرد، بهتر بود به جای کول پالمر، او را لئو مسی بنامیم. او پتانسیل بالایی دارد، اما قرار نیست در همه بازی‌ها گلزنی کند. به عنوان یک فوتبالیست، طبیعی است که بعضی روزها عملکرد بهتری داشته باشید و بعضی روزها در حد انتظار ظاهر نشوید.»

پوچتینو در ادامه گفت: «او بازیکنی است که می‌تواند در چند پست مختلف بازی کند و همیشه در سطح بالایی ظاهر می‌شود.»

پالمر 21 ساله در این فصل 11 گل به ثمر رسانده و 7 پاس گل داده است و یکی از معدود خریدهای موفق چلسی در این فصل به شمار می‌رود.

1428