باورنکردنی با ۱۱ ورودی و ۱۶ خروجی! / تراکتور عاشق تغییر چهره در هر فصل

باورنکردنی با ۱۱ ورودی و ۱۶ خروجی! / تراکتور عاشق تغییر چهره در هر فصل

پایگاه خبری فوتبالی - تراکتور با شمار زیادی بازیکن ورودی و‌ خروجی سنت هرساله خود مبنی بر تغییر چهره حداکثری را حفظ کرده است.

به گزارش فوتبالی، باوجود اینکه برای اولین بار در تراکتور خصوصی، سرمربی فصل قبل حفظ شده و تی‌تی‌ها با نظر وی درحال خرید بازیکن هستند ولی با این حال

تراکتور تا بدینجا ۱۵ بازیکن فصل گذشته و یک بازیکن از خریدهای امسال خود را مقابل درب خروجی دیده تا آماری حیرت‌آور برای پرشورها ثبت شود. محمدرضا اخباری، مهدی حقیقت، رضا سیف‌احمدی، سیدابوالفضل رزاق‌پور، هادی محمدی، آرش قادری، پوریا آریاکیا، سجاد دانایی، محمدرضا عباسی، کاوه رضایی، مهدی کیانی، شاهین ثاقبی، رضا اسدی، محمد عباس‌زاده و خایمه گومز پانزده بازیکن فصل گذشته تی‌تی‌ها هستند که امسال جایی در این تیم ندارند.

البته به سیاهه نفرات فوق ممکن است در آینده‌ای نه‌چندان دور نام حامد پاکدل هم اضافه شود ولی نکته جالب‌تر اینکه فصل برای تراکتور شروع نشده، این تیم یک خروجی‌ هم از بازیکنان تازه جذب شده داشته است! علی شجاعی هافبک - مدافع چپ‌پا که نیامده رفتنی شده تا شمار تغییرات در باشگاه محبوب تبریزی همچنان رو به افزایش باشد.

تی‌تی‌ها همچنین تا بدینجا ده ورودی داشته‌اند که مطمئنا در روزهای آتی یک الی دو نفر هم‌ به این نفرات اضافه خواهد شد. حسین‌ پورحمیدی، مهدی شیری، شجاع خلیل‌زاده، سعید آقایی، ادیب زارعی، سیدمهدی حسینی، عارف آقاسی، آلوارو خیمنز، سیامک نعمتی، عارف رستمی و محمد نادری یازده ورودی جدید تراکتور هستند تا پاکو خمز با یک تیم‌ جدید مشغول به کار شود.

در یک جمع‌بندی کلی باید عنوان داشت با دقت در لیست فصل گذشته و‌ امسال تی‌تی‌ها، تراکتور تا بدین لحظه با حفظ صرفا ۱۲ بازیکن فصل گذشته و ثبت ۱۶ خروجی و ۱۱ ورودی، دوباره با تغییرات حداکثری مواجه شده است؛ عدم ثباتی که همواره مورد انتقاد هواداران این ‌تیم بوده و یکی از دلایل ناکامی سال‌های اخیر تراکتور تعبیر می‌شود. البته این اعداد برای حال حاضر است و هنوز پروژه نقل‌وانتقالاتی قرمزها برای فصل جدید بسته نشده است!

1997