احساس تاسف کاپیتان منچستریونایتد برای دخیا

احساس تاسف کاپیتان منچستریونایتد برای دخیا

پایگاه خبری فوتبالی - برونو فرناندز کاپیتان منچستریونایتد از فرصت به دست آمده برای کنایه زدن به شیاطین سرخ استفاده کرد و رفتار این باشگاه با داوید دخیا را ناعادلانه خواند.

به گزارش فوتبالی، داوید دخیا رسما اعلام کرد که بعد از 12 سال، منچستر یونایتد را ترک کرده است.  این بازیکن اسپانیایی به پایان قرارداد خود با منچستر یونایتد رسید اما این امید وجود داشت که قراردادش را با این تیم تمدید خواهد کرد. اما شیاطین سرخ که با دخیا به توافق رسیده بودند با پس گرفتن پیشنهاد خود و برگشتن با پیشنهادی که حقوق کمتری را شامل می‌شد این اتفاق را غیر ممکن ساختند.

به نقل از سایت گل، برونو فرناندز در اینستاگرام نوشت: "تو می دانی که من چه فکری راجع به تو می کنم و چه قدر دلم برایت تنگ خواهد شد. تو شایسته یک خداحافظی باشکوه در استادیوم با حضور هواداران بودی، چون خاطرات بسیار زیبایی رقم زدی.تو در این باشگاه تاریخ سازی کردی و هیچ وقت نامت فراموش نخواهد شد و کسی نمی تواند این را از تو بگیرد."

دخیا در سال 2011 از اتلتیکو مادرید به منچستریونایتد پیوست و توانست 545 بار برای شیاطین سرخ به میدان برود، اما در نهایت نتوانست یک خداحافظی با هواداران یونایتد داشته باشد.

4416