دلیل افت شماره 10 بارسلونا نسبت به روزهای اوجش چیست؟

دلیل افت شماره 10 بارسلونا نسبت به روزهای اوجش چیست؟

پایگاه خبری فوتبالی - به نظر می رسد که کادر فنی و کادر پزشکی بارسلونا چندان از شرایط بدنی آنسو فاتی شماره 10 تیمشان مطمئن نیستند.

به گزارش فوتبالی، آس گزارش داده است که کادر فنی بارسلونا حس می کند که فاتی هنوز در بهترین شرایط بدنی خود قرار ندارد. در حقیقت این مهاجم بیش از پنج ماه است که به تمرینات گروهی بارسا اضافه شده اما هنوز به نظر می رسد که به شرایط ایده آل بدنی دست نیافته است و به همین خاطر نتوانسته به روزهای درخشان سه سال پیش خود برگردد.

فاتی دو سال پیش مقابل بتیس با مصدومیت شدیدی مواجه شد و بعد از آن چهار بار تحت عمل جراحی قرار گرفت که آخرین جراحی او کمتر از یک سال پیش بود. فاتی از زمانی که به آمادگی کامل رسیده، حتی یک دقیقه هم در تیم ملی اسپانیا بازی نکرده و در لیست اخیر نیز حضور نداشت. فاتی در این فصل  فقط در یک بازی مقابل ویکتوریا پلزن فیکس بوده است که وقتی به عنوان یار تعویضی هم وارد زمین می شود، سرعت و تکنیک روزهای اوجش را ندارد و با یک ستاره جهانی فاصله دارد. فاتی به خوبی می داند که در حال حاضر از سطح توقعات خیلی پایین تر ظاهر شده است و کار سختی دارد تا انریکه را راضی کند تا او را به جام جهانی ببرد. این بازیکن در هفته های آینده فرصت خوبی دارد تا خودش را به ژاوی تحمیل کند. مصدومیت یک ماهه ممفیس دیپای باعث می شود تا این بازیکن شانس بیشتری برای کسب دقایق در ترکیب کاتالان ها داشته باشد.

4125