زامهران: باید یک اتفاق بزرگ را رقم بزنیم/ بدون میزبانی نتایج خوبی گرفتیم

زامهران: باید یک اتفاق بزرگ را رقم بزنیم/ بدون میزبانی نتایج خوبی گرفتیم

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر ابراز امیدواری کرد این تیم با قهرمانی در جام حذفی اتفاقی بزرگ را رقم بزند. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، حسین زامهران درباره آخرین وضعیت آسیب‌دیدگی خود گفت: از روز پنجشنبه در تمرینات شرکت کردم و البته با دستور پزشک آیتم‌های تمرینی را انجام می‌دهم. من به بازی با مس کرمان نمی‌رسم و به امید خدا اگر به فینال جام حذفی برسیم، تلاش می‌کنم تا در آن بازی حاضر باشم. تعطیلی بازی‌های لیگ برتر به سود من شد تا بتوانم تیمم را در بازی‌های باقیمانده همراهی کنم.

وی با اشاره به دیدار تیمش برابر مس کرمان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی تصریح کرد: قطعاً بازی سختی پیش رو داریم. چنین بازی‌هایی حتی می‌تواند از بازی با استقلال هم سخت‌تر باشد. قطعاً مس می‌خواهد خودش را ثابت کند، ولی ما هم قدر این موقعیت را به خوبی می‌دانیم و حالا که تا نیمه نهایی بالا آمدیم باید یک اتفاق بزرگ را رقم بزنیم.

زامهران راجع به شانس قهرمانی تیمش در جام حذفی خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم این برای اولین بار است که جام حذفی چنین چینشی دارد که تیم‌های بزرگی حذف شده‌اند و دو تیم از لیگ دسته اول و دوم در نیمه نهایی هستند. ما باید از این فرصت استفاده کرده و با قهرمانی در جام حذفی یک اتفاق بزرگ را رقم بزنیم.

هافبک تیم فوتبال نساجی در مورد عملکرد این تیم در لیگ برتر و قرار گرفتن در رده دوازدهم هم اظهار داشت: امسال بدون میزبانی تا همین جا نتایج خوبی گرفتیم و اگر شرایط میزبانی داشتیم، شک نکنید بهترین نتایج را می‌گرفتیم. تلاش می‌کنیم در شش بازی پایانی هم خوب امتیاز بگیریم و خودمان را در جدول بالا بکشیم.

9719