توئیت های جالب بوفون پس از اعلام جدایی از یوونتوس

توئیت های جالب بوفون پس از اعلام جدایی از یوونتوس

پایگاه خبری فوتبالی - جیانلوئیجی بوفون، دروازه بان کهنه کار یوونتوس به تازگی اعلام کرده است که از یوونتوس جدا خواهد شد و در تابستان تصمیم جدیدی دارد و ممکن است که راهی باشگاه دیگری شود و یا بازنشسته شود. او پس از اینکه گفت از یوونتوس خداحافظی خواهد کرد. توئیت های جالبی را در حساب توئیتری خود منتشر کرده که آن ها را مرور می‌کنیم.

به گزارش فوتبالی، بوفون در توئیتر نوشت:" چون قطع این بند ناف آسان نیست ، اینجا جایی که داستان من ، شادی های من ، اشک های من و خانه من وجود دارد. اما من می دانم که زمانش فرا رسیده. نمیتوانم به اندازه ای که باید از شما تشکر کنم."

بوفون همچنین نوشت:" هر شروعی یک پایان دارد و این پایان نیمه دوم من در یووه است، تصمیمی است که از ماهها پیش گرفته شده. اما تصمیمی آسان نیست."

او همچنین در توئیتی دیگر نوشت:"بیشتر از چیزی که فدا کرده ام، دریافت کرده ام. زمانش رسیده همه چیز را بنویسم ، برای زندگی، برای همیشه." بوفون همچنین پس از این توئیت شعار حمایتی هواداران یوونتوس را نوشته است.

باید دید که آینده این دروازه بان کهنه کار به چه شکل رقم خواهد خورد. بوفون تنها لیگ قهرمانان اروپا را در کارنامه حرفه ای خود کم دارد.

1470

480 نظر