خلیل‌زاده: دادگاه تکلیف قراردادی را که سعادتمند بسته مشخص می‌کند/ اگر قاسمی‌نژاد را نمی‌خواستیم دنبالش نمی‌رفتیم

خلیل‌زاده: دادگاه تکلیف قراردادی را که سعادتمند بسته مشخص می‌کند/ اگر قاسمی‌نژاد را نمی‌خواستیم دنبالش نمی‌رفتیم

پایگاه خبری فوتبالی- اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال تأکید کرد، اگر این باشگاه تمایلی به جذب بازیکنی نداشته باشد، برای مذاکره و عقد قرارداد با او اقدام نمی‌کند.

به گزارش فوتبالی، اسماعیل خلیل‌زاده درباره جلسه امروز (دوشنبه) هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: قرار نبود دوستان اعضای هیئت مدیره امروز بیایند و جلسه به فردا موکول شده بود، اما من کاری داشتم و امروز به باشگاه آمدم.

وی در مورد بحث بدهی باشگاه استقلال در زمان مدیریت احمد سعادتمند گفت: اطلاعاتی که دارم مربوط به دو سه ماه پیش است که شعبانی (معاون باشگاه استقلال) آن را با من مطرح کرد. ظاهراً او چکی را برای دریافت پول داده است. ما هم از بخش مالی خواستیم تا موضوع را بررسی کرده و گزارش بدهند که چه اتفاقی افتاده است و اینکه چرا شعبانی چک خودش را داده است. طبق گفته سعادتمند بخشی از این پول صرف پرداخت مطالبات شیخ دیاباته شده است، اما مسئله مهم قرارداد بین باشگاه استقلال و طرف پرداخت‌کننده این پول است که هم چک شعبانی داده شده و هم پشت چک امضا شده است. به همین دلیل از بخش حقوقی خواستیم موضوع را در دادگاه پیگیری کند‌.

رئیس هیئت مدیره استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا با تأیید ارکان باشگاه این پول دریافت شده است، خاطر نشان کرد: اگر منظورتان از ارکان باشگاه هیئت مدیره است که خیر، اما سعادتمند آن را امضا کرده است. دادگاه تکلیف این قرارداد را مشخص خواهد کرد.

خلیل‌زاده راجع به آخرین وضعیت محمد دانشگر تصریح کرد: نسبت به وضعیت بازیکنان آقای مددی خواهد آمد و توضیح می‌دهد.

وی در مورد اینکه قرار بود باشگاه استقلال با برخی شرکت‌ها قرارداد امضا کند، تصریح کرد: اطلاعاتی در این زمینه ندارم و آقای مددی توضیح می‌دهد، اما در رابطه با قراردادی که مطرح شده، سعادتمند به‌عنوان مدیرعامل وقت اختیار داشته و امضا کرده است. بخش حقوقی باشگاه نیز به حکم داوری اعتراض کرده است.

رئیس هیئت مدیره استقلال درباره بحث اضافه شدن نامداری به هیئت مدیره این باشگاه یادآور شد: نامداری در حال حاضر مشاور هیئت مدیره است و اگر خدا بخواهد به جمع ما اضافه خواهد شد. البته ایشان کنار ماست و زحمت می‌کشد.

خلیل‌زاده در مورد استفاده پیکان از چهار تعویض در بازه‌های مختلف زمانی در دیدار با استقلال گفت: اطلاعی ندارم و این سؤال را از آقای مددی بپرسید.

وی به بحث مشکلات مالی رده‌های پایه استقلال ورود کرد و گفت: امروز گفتم اطلاعاتی در این زمینه بدهند تا آن را در جلسه بعدی هیئت مدیره استقلال مطرح کنم.

رئیس هیئت مدیره استقلال در واکنش به اظهارات علی سامره مربی پدیده مشهد مبنی بر اینکه هیئت مدیره استقلال مخالفت پیوستن امین قاسمی‌نژاد به جمع آبی‌پوشان بوده است، خاطرنشان کرد: گذشته‌ها گذشته است و تیم فوتبال استقلال آماده حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا می‌شود. اگر بازیکنی را نمی‌خواستیم دنبالش نمی‌رفتیم و مدیرعامل و یکی از اعضای هیئت مدیره دنبال این انتقال نمی‌رفتند. کار باید قانونی پیش می‌رفت تا بعدها باشگاه به مشکل نخورد.

خلیل‌زاده درباره تمدید قرارداد هروویه میلیچ گفت: این موضوع حل می‌شود و زیاد جای نگرانی ندارد.


7474
36 نظر