درودگر: مگر باقی امور تعطیل است که فوتبال را تعطیل کنیم/ امیدوارم مجلس به سازمان لیگ بودجه اختصاص دهد

درودگر: مگر باقی امور تعطیل است که فوتبال را تعطیل کنیم/ امیدوارم مجلس به سازمان لیگ بودجه اختصاص دهد

خبرگزاری فوتبالی- عضو هیئت رییسه سازمان لیگ گفت: تنها از سوی یک یا دو تیم خاص صحبت‌هایی در خصوص عدم برگزاری لیگ مطرح می‌شود.

به گزارش فوتبالی، صادق درودگر در گفت‌وگویی، در ارتباط با شرایط برگزاری لیگ برتر در شرایط اوج‌گیری دوباره ویروس کرونا در کشور، اظهار داشت: تنها از سوی یک یا دو تیم خاص صحبت‌هایی علیه برگزاری لیگ مطرح می‌شود. همه افراد در زندگی روزمره در مکان‌های مختلف در معرض ابتلا به کرونا هستند و این فقط مختص فوتبالیست‌ها و مربیان نیست که در خطر ابتلا به این ویروس باشند.

وی در ادامه در خصوص تاکید بر ادامه لیگ، تصریح کرد: در سازمان لیگ بیشتر از ۶ نفر از جمله خود من به کرونا مبتلا شدیم، آیا سازمان لیگ را باید تعطیل می‌کردیم؟ آیا پرستاری که با ماهیانه سه ملیون تومان سر کار می‌رود، می‌گوید من دیگر کار نمی‌کنم که برخی فوتبالیست‌ها می‌گویند ما در خطر هستیم و مسابقات باید تعطیل شود؟

عضو هیئت رییسه سازمان لیگ پیرامون انتقاد‌هایی که از شفاف نبودن سهم باشگاه‌ها از قرارداد‌های اسپانسری سازمان لیگ و سهم باشگاه‌ها از تبلیغات دور زمین، افزود: قرارداد‌های اسپانسری و تبلیغات دور زمین، پس از کسر هزینه‌ها باید پرداخت شود. الان سازمان لیگ با سال‌های پیش که فقط سه نفر عضو داشت خیلی تغییر کرده است.

درودگر در مورد معضلات مالی سازمان لیگ، گفت: به جز لیگ برتر، لیگ یک و فوتبال پایه و فوتبال بانوان هم زیر نظر سازمان لیگ است و این سازمان کارمندان زیادی دارد. هر بازی هزینه‌های داوری و ناظر و بسیاری هزینه‌های دیگر دارد که باید پرداخت شود. باید مجلس شورای اسلامی برای سازمان لیگ بودجه تعیین کند تا برای خدماتی که به فوتبال کشور می‌کند و میلیون‌ها نفر مخاطب دارد، تعیین تکلیف شود.

وی در پایان درباره تخصیص بودجه از سوی مجلس شورای اسلامی به سازمان لیگ، خاطرنشان کرد: اگر سازمان لیگ بودجه مشخص داشته باشد هم به سود این سازمان است و هم درآمد باشگاه‌ها افزایش پیدا می‌کند.

7655

6 نظر