فراهانی: بلاتکلیفی لیگ به بازیکنان آسیب می‌زند

فراهانی: بلاتکلیفی لیگ به بازیکنان آسیب می‌زند

پایگاه خبری فوتبالی- دروازه‌بان گل‌گهر سیرجان گفت: بلاتکلیفی لیگ در حال آسیب زدن به بازیکنان است، چون این شرایط برای یک بازیکن ریسک به حساب می‌آید. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، میلاد فراهانی در خصوص شرایط گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: همچنان بعد از حدود سه ماه تمریناتمان را به صورت انفرادی دنبال می‌کنیم تا بتوانیم بدن‌هایمان را تقریبا آماده نگه داریم، به نظرم این بلاتکلیفی لیگ در حال آسیب زدن به بازیکنان است، چون این شرایط برای یک بازیکن ریسک به حساب می‌آید و احتمال مصدومیت بیشتر می‌شود.

وی ادامه داد: هر تیمی نیاز به ۳ هفته تمرین دارد تا در شرایط مسابقه قرار بگیرد، این آمادگی هم کامل نیست و نسبی است، شاید ما گلر‌ها شرایطی که داریم با بازیکنان متفاوت باشد، اما در یک باشگاه کل بازیکنان تیم هستند که مکمل یکدیگرند و یک تیم را تشکیل می‌دهند.

دروازه‌بان گل‌گهر سیرجان در خصوص اینکه برخی عنوان می‌کنند لیگ را تعطیل کنند و قهرمان مشخص کنند عنوان کرد: از این جام‌ها زیاد رد و بدل خواهد شد. این بیماری تا ابد باقی نخواهد نماند و  فصل‌های دیگر را هم در پیش داریم که بازهم تیم‌ها می‌توانند قهرمان شوند، اما در حال حاضر اولویت ما باید سلامتی افراد باشد بعد برگزاری مسابقات و دادن جام به تیم قهرمان. 

7413

12 نظر