فراهانی: بعد از مشورت با چند نفر شهر خودرو را ترک کردم/ گل‌گهر می‌تواند پدیده لیگ باشد

فراهانی: بعد از مشورت با چند نفر شهر خودرو را ترک کردم/ گل‌گهر می‌تواند پدیده لیگ باشد

وب سایت رسمی فوتبالی- میلاد فراهانی، دروازه‌بان تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مدعی است این تیم در فصل جاری می‌تواند پدیده لیگ برتر باشد.

به گزارش فوتبالی، میلاد فراهانی در گفت‌وگویی در مورد آخرین وضعیت گل‌گهر در شروع لیگ برتر و کسب دو امتیاز در دو بازی گفت: معمولاً تیم‌ها در شروع بازی‌ها کیفیت ایده‌آلی ندارند و بازی‌ها هم از لحاظ فنی نمی‌تواند در سطح بالایی باشد. ما در این دو بازی نمایش نسبتاً خوبی داشتیم، خصوصاً برابر سایپا که در تهران یک امتیاز گرفتیم. مطمئناً تیم ما روز به روز شرایط بهتری پیدا خواهد کرد و در بازی بعدی که میزبان پارس جنوبی هستیم، باید سه امتیاز را بگیریم تا در وضعیت مناسب‌تری قرار بگیریم.

وی با اشاره به انتخاب گل‌گهر و اینکه گفته می‌شود بعد از حضور سیدمهدی رحمتی در شهر خودرو، برای ماندن در این تیم احساس خطر کرد، اظهار داشت: هر بازیکنی در هر تیمی ممکن است رقیب داشته باشد. من با رحمتی رفاقتی چند ساله دارم، ولی در پایان فصل و بعد از مشورت با چند نفر در نهایت تصمیم به جدایی از شهر خودرو گرفتم. از انتخاب گل‌گهر هم راضی هستم و مشکل خاصی وجود ندارد. امیدوارم فصل خوبی را در این تیم پشت‌سر بگذارم.

دروازه‌بان تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با بیان اینکه اولویت اول شاگردان بگوویچ ماندن در لیگ برتر است، تصریح کرد: تیم ما تازه به لیگ برتر آمده است و نیاز به کسب تجربه بیشتر دارد. ما ابتدا باید به یک ثبات دست پیدا کنیم تا در لیگ برتر بمانیم. البته گل‌گهر می‌تواند در لیگ امسال پدیده شود و امیدوارم نتایجی بگیریم که هواداران خوشحال شوند.

فراهانی راجع به کار کردن با وینکو بگوویچ هم تصریح کرد: وینکو سال‌های زیادی است که در فوتبال ایران مربیگری کرده و در تیم‌های مطرحی مثل پرسپولیس حضور داشته است. ما می‌توانیم به خوبی از تجربیات این مربی استفاده کنیم.

7655

12 نظر