جبیره: تساوی ما برابر استقلال نتیجه‌ای عادلانه بود/ سرجیو بماند، فصل بعد تیم قوی‌تری خواهیم داشت

جبیره: تساوی ما برابر استقلال نتیجه‌ای عادلانه بود/ سرجیو بماند، فصل بعد تیم قوی‌تری خواهیم داشت

وب سایت رسمی فوتبالی- رضا جبیره، مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مدعی شد با ادامه حضور پائولو سرجیو در جمع زردپوشان آبادانی این تیم در فصل پیش رو قوی‌تر می‌شود.

به گزارش فوتبالی، رضا جبیره در گفت‌وگویی با اشاره به تساوی تیمش برابر استقلال گفت: بازی سنگین و پرفشاری بود. ما در نیمه اول بهتر از استقلال بودیم، ولی آنها در نیمه دوم تیم برتر زمین بودند. استقلال دنبال سه امتیاز بود و روی تیم ما فشار آورد و طبیعی بود که عقب‌نشینی کنیم. اگر در نیمه اول گل می‌زدیم شانس برد داشتیم، ولی در مجموع تساوی در این بازی عادلانه بود.

وی در مورد مردود اعلام شدن گل استقلال  و اینکه فرهاد مجیدی گفته بود این فوتبال کثیف است، خاطرنشان کرد: من در آن طرف زمین بودم و نمی‌توانم نظر بدهم. در ضمن کیفیت دوربین فیلمبرداری هم بالا نیست که بتوان درست حدس زد. در مورد صحبت‌های مجیدی هم نمی‌توانم نظر خاصی بدهم.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در رابطه با نتایج خوب تیمش در هفته‌های اخیر اظهار داشت: اگر چند هفته زودتر نتیجه می‌گرفتیم می‌توانستیم به جایگاه ششم برسیم، ولی امسال در قیاس با پارسال عملکرد خیلی خوبی داشتیم، این در حالی است که باید هزینه‌های پارسال را هم در نظر گرفت.

جبیره همچنین خاطر نشان کرد: پائولو سرجیو نقش مهمی در پیشرفت بازیکنان داشت و اگر این مربی در صنعت نفت بماند فصل بعد تیم قوی‌تری خواهیم داشت.

وی درباره وضعیت قراردادش برای فصل آینده تصریح کرد: من یک سال دیگر با صنعت نفت قرارداد دارم و به بازی در این تیم هم عادت کرده‌ام. امیدوارم هر اتفاقی رخ می‌دهد به سود من و تیمم باشد.

7655

40 نظر