بازی سلتاویگو رايووايکانو (28 اردیبهشت)

پایان بازی
82′
یاگو آسپاس (پنالتی)
80′
75′
بریز مندز خوزابد
57′
U. Agbo ماریو سوارز
29′
شروع بازی

خلاصه بازی سلتاویگو و رايووايکانو

این بازی در ورزشگاه بالائیدوس در تاریخ 29 اردیبهشت 1398 و ساعت 04:30 برگزار خواهد شد که دو تیم سلتاویگو و رايووايکانو در رقابت های لالیگا اسپانیا به مصاف یکدیگر میروند.

با توجه به آمار، تیم سلتاویگو توانسته در بازی های گذشته خود 40 امتیاز و تیم رايووايکانو نیز مجموعا 31 امتیاز از آن خود کند.

نیمه ی نخست این دیدار تقریبا آرام و کم برخورد دنبال شد به ترتیبی که داور مجموعا دو بار اقدام به جریمه ی بازکنان با کارت زرد کرد اما کارت قرمزی از جیب خود خارج نکرد. همچنین در این نیمه یک گل توسط آدری امباربا (پنالتی) در دقیقه 29 برای تیم رايووايکانو به ثمر رسید و تیم سلتاویگو سهمی از گل زنی در این نیمه نداشت تا این بازی به نفع تیم رايووايکانو در نیمه اول به پایان برسد.

در نیمه ی دوم شاهد افزایش نسبی خطا های خشن بودیم به طوری که تیم سلتاویگو 0 و تیم رايووايکانو نیز 2 کارت از داور در طول 45 دقیقه دوم مسابقه دریافت کردند که هیچ کارت قرمزی در میان آن ها نبود. در ادامه ی این مسابقه نیز تیم سلتاویگو توانست دو گل با گل زنی یاگو آسپاس در دقیقه 82 و یاگو آسپاس در دقیقه 92 به ثمر برساند و در سمت دیگر میدان نیز رايووايکانو ها توانستند به وسیله ی آلوارو مدران در دقیقه 71 یک گل وارد دروازه ی سلتاویگو کنند. نهایتا بازی با رضایت دو تیم به مساوی 2 - 2 به پایان رسید.