رکورد منفی دروازه‌بان تیم ملی آرژانتین در لیگ برتر انگلیس؛ آقای گل به خودی! (ویدیو)

رکورد منفی دروازه‌بان تیم ملی آرژانتین در لیگ برتر انگلیس؛ آقای گل به خودی! (ویدیو)

پایگاه خبری فوتبالی - امیلیانو مارتینز دروازه بان معروف و سرشناس استون ویلا که با درخشش در جام جهانی 2022 موجب قهرمانی تیم ملی آرژانتین در آن رقابت ها شد، یک رکورد منفی را از خودش در رقابت های لیگ برتر انگلیس بر جای گذاشت.

به گزارش فوتبالی ، شب گذشته در هفته سی و هفتم از رقابت های لیگ برتر انگلیس، استون ویلا و لیورپول در ورزشگاه ویلاپارک به مصاف هم رفتند و در نهایت این بازی با نتیجه تساوی سه بر سه تمام شد و سهم هر تیم از این بازی یک امتیاز شد. گل اول لیورپولی ها در این بازی در دقیقه دوم زده شد. این گل یک گل به خودی بود که امیلیانو مارتینز به خودشان زد. در حقیقت دروازه بان استون ویلا با یک واکنش بد توپ را به درون دروازه خودش هدایت کرد.

امیلیانو مارتینز حالا تبدیل به دروازه بانی شده است که بیشتر از هر دروازه بان دیگری در تاریخ لیگ برتر انگلیس گل به خودی زده است. در حقیقت امیلیانو مارتینز با زدن سه گل به خودی در لیگ برتر انگلیس، از این لحاظ رکورد دار شده است.

به طور کلی امیلیانو مارتینز دروازه بان خوبی است و درخشش های قابل توجهی داشته است اما گاهی اوقات هم حرکات عجیبی انجام می دهد که به ضرر تیمش تمام می شود.

تماشای گل به خودی امیلیانو مارتینز

1470