حمایت سرمربی منچستریونایتد از خریدهای تابستانی‌اش

حمایت سرمربی منچستریونایتد از خریدهای تابستانی‌اش

پایگاه خبری فوتبالی- اریک تن هاگ در آستانه دیدار تیمش مقابل بورنموث از خریدهای این فصل تیمش حمایت کرد تا بازیکنانش با بیشترین روحیه پا به میدان بگذارند.

به گزارش فوتبالی، اریک تن هاگ یکی از مربیانی است که آینده‌اش در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. او نتایج چندان خوبی در این فصل به دست نیاورد و حالا فاصله زیادی با منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دارد. با این حال، مدیران باشگاه هنوز به صورت رسمی چیزی اعلام نکردند، اما خبرگزاری‌ها مدعی شده‌اند که در صورت ادامه این روند، تن هاگ در پایان فصل از سمت خود برکنار خواهد شد.

تیم مدیریتی جدید قصد دارد تحولی عظیم در کادر فنی و بازیکنان تیم به وجود بیاورد. سر جیم راتکلیف و دیگر مدیرانی که به‌تازگی به کادر مدیریت باشگاه انگلیسی اضافه شدند، رویاهای بزرگی در سر دارند و می‌خواهند شیاطین سرخ را دوباره به روزهای خوب خود بازگردانند.

یکی از تغییر و تحولاتی که پیش‌بینی می‌شود رقم بخورد، جدایی اریک تن هاگ در پایان فصل است، مربی‌ای که در این فصل مورد انتقادات زیادی قرار گرفت. یکی از انتقاداتی که هواداران و کارشناسان به این مربی وارد کردند، خریدهای او است. آنتونی و اونانا نتوانستند در حد انتظار ظاهر شوند و مارتینز و مالاسیا هم که با نظر مستقیم تن هاگ خریداری شدند، در بیشتر مقاطع درگیر مصدومیت بودند.

اما اریک تن هاگ، پیش از دیدار تیمش مقابل بورنموث از خریدهای این فصل خود حمایت کرد و گفت: «ما برنامه‌های مناسبی برای آینده داریم و فکر می‌کنم خریدهایمان تا اینجای فصل عالی بودند. اونانا عملکرد خیلی خوبی از خود به نمایش گذاشته و راسموس هویلوند هم بازیکن بااستعدادی است.»

1428