وعده بارسلونا به ژاوی برای تغییر نظرش: هالند را می‌خریم

وعده بارسلونا به ژاوی برای تغییر نظرش: هالند را می‌خریم

پایگاه خبری فوتبالی - بارسلونا در نظر دارد که ارلینگ هالند را در سال 2025 از منچسترسیتی بخرد و امیدوار هستند که این وعده بتواند ژاوی هرناندز را راضی به ماندن در تیم کاتالان کند.

به گزارش فوتبالی، ژاوی در ماه ژانویه اعلام کرد که در نظر دارد که در پایان فصل جاری از بارسلونا جدا شود. بعد از ان بارسلونا به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یافت و اختلافش را با رئال مادرید به هشت امتیاز رساند و به رتبه دوم لالیگا صعود کرد. 

موندودپورتیوو گزارش داده اند که مدیران بارسلونا در نظر دارند که ژاوی را به ماندن راضی کنند و یکی از روش های آنها این است که به ژاوی بقبولانند که هالند را در سال 2025 خواهند خرید و بهتر است که این مربی، فصل بعد هم در تیمشان بماند.

نام هالند در سالهای اخیر پیرامون رئال مادرید نیز مطرح شده است اما بارسایی ها امیدوارند که مهاجم نروژی را به خدمت بگیرند تا بتوانند پاسخ انتقال قریب الوقوع امباپه به رئال مادرید را بدهند. در قرارداد هالند بندی وجود دارد که می تواند با مبلغی مشخص از سیتی جدا شود. این بازیکن فعلا قصد ترک سیتی را ندارد اما شاید در سال 2025 نظرش عوض شود. 

بارسلونا در حال حاضر روبرت لواندوفسکی را در خط حمله خود در اختیار دارد اما باید به فکر جایگزین برای او باشند که هالند گزینه ای رویایی به نظر می رسد.

4125