عکس؛ اقدام زیبای بلینگام در مورد کودک معلول

عکس؛ اقدام زیبای بلینگام در مورد کودک معلول

پایگاه خبری فوتبالی - جود بلینگام ستاره انگلیسی رئال مادرید جدا از سطح فوتبال بی نظیرش، از نظر اخلاقی نیز به شدت محبوب و مورد تحسین است.

به گزارش فوتبالی، بلینگام در این فصل با 20 گل در رئال مادرید خوش درخشیده و بهترین گلزن این تیم بوده است. جود سه شنبه شب در بازی انگلیس و بلژیک به ناجی تیم ملی کشورش تبدیل شد. بلینگام در آخرین ثانیه ها گلزنی کرد تا بازی با تساوی دو بر دو به اتمام برسد. جود در پایان بازی گفت که خوشحال است که مانع از آن شده که تیم ملی کشورش تحت فشار و مورد انتقاد قرار بگیرد. 

البته حرکتی که بلینگام در شروع بازی انگلیس و بلژیک انجام داد، به شدت مورد تحسین قرار گرفته است. در حقیقت پیش از شروع بازی، هر کدام از بازیکنان با همراهی یک کودک وارد زمین شدند. بلینگام نیز با کودکی ویلچرنشین و معلول وارد زمین شد. بلینگام وقتی فهمید که این کودک سردش شده و حال خوبی ندارد، گرمکنش را در آورد و به او داد تا نشان بدهد که چه شخصیت مهربان و انساندوستی را دارد.

بلینگام حالا خودش را برای دو ماه حساس پایان فصل و بعد از آن یورو 2024 آماده می کند. جود به علت محرومیت در یک ماه اخیر برای رئال مادرید بازی نکرده اما یکشنبه در بازی رئال مادرید و بیلبائو حضور پیدا خواهد کرد. 

4125