سرقت یک میلیون پوندی از خانه ستاره منچسترسیتی

سرقت یک میلیون پوندی از خانه ستاره منچسترسیتی

پایگاه خبری فوتبالی - سارقان به خانه جک گریلیش ستاره منچسترسیتی دستبرد زدند و حدود یک میلیون پوند از دارایی او را به سرقت بردند. 

به گزارش فوتبالی، حدود 10 نفر از آشنایان و خانواده جک گریلیش که در حال دیدن بازی منچسترسیتی مقابل اورتون در روز چهارشنبه بودند، صداهایی از طبقه بالا شنیدند و حتی سگ ها در حال پارس کردن بودند. آن ها که سرانجام فهمیدند چند نفر سارق در این خانه حضور دارند، آژیرهای خطر را به صدا در آوردند و به اتاقی پناه بردند. گزارش ها حاکی از آن است که پلیس خیلی سریع وارد صحنه شد و حتی یک هلیکوپتر نیز مشغول جستجوی اطراف شد، اما سارقان توانستند با حدود 1 میلیون پوند از جواهرات گریلیش فرار کنند. 

جالب این است که خانه گریلیش از بالاترین سطح حفاظت برخوردار است، اما با این حال، سارقان موفق به انجام کارشان شدند. پلیس نیز به همسایه ها توصیه کرد که درهایشان را قفل کنند و فعلاً در خانه بمانند. جک گریلیش نیز بعد از بازی به سرعت خودش را به خانه رساند تا خانواده اش را دلداری دهد.

آخرین ستاره لیگ برتری قبل از جک گریلیش که خانه اش مورد سرقت قرار گرفته بود، کورت زوما مدافع وستهام بود که در آن مورد نیز سارقان موفق شدند بیش از 100 هزار پوند به صورت نقدی بردارند. 

4416