احیا شدن لوکاکو زیر نظر مورینیو: گلزنی در چهار بازی متوالی

احیا شدن لوکاکو زیر نظر مورینیو: گلزنی در چهار بازی متوالی

پایگاه خبری فوتبالی - روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی چلسی به نقطه مرگ فوتبالی خود رسیده بود. او پس از یک فصل قرضی در اینتر و ثبت 14 گل در 37 بازی، به چلسی برگشته بود اما جایی در تیم لندنی نداشت تا این که رم با هدایت ژوزه مورینیو برای نجات او وارد شد. 

به گزارش فوتبالی، مورینیو پس از گلزنی لوکاکو مقابل امپولی گفت:" روملو خوشحال است. نیاز داشت تا حس کند که محبوب است و فهمید که تیم به بازیکنی نظیر او نیاز دارد. دلیلی ندارد که اینتری ها از او خشمگین باشند. باید خوشحال باشند که من به عنوان مربی سابقشان به او نیاز داشته ام."

لوکاکو در چهار بازی متوالی گلزنی کرده است. او برای تیم ملی بلژیک مقابل استونی دبل کرد و بعد از آن برای رم در مقابل امپولی ، شریف و تورینو گلزنی کرد.  لوکاکو از سپتامبر 2021 و از زمان حضورش در چلسی هرگز نشده بود که در چهار بازی متوالی گلزنی کند و حالا این بازیکن دوباره زیر نظر مورینیو به بهترین سطحش رسیده است. این مهاجم گفت:" کاملا تمرکز دارم تا آماده شوم. از یازده سالگی دوست داشتم که زیر نظر مورینیو کار کنم. برای سومین بار با او کار می کنم. من و او همدیگر را به خوبی می شناسیم و با همدیگر می توانیم دست به کارهای زیبایی بزنیم."

مورینیو هم در چلسی و هم در منچستریونایتد با لوکاکو کار کرده و به خوبی سبک بازی بازیکن بلژیکی را می شناسد. روملو در دو دوره قبلی که با مورینیو کار کرده بود، در 76 بازی 33 گل زده بود و حالا در رم نیز زیر نظر این مربی پرتغالی احیا شده است.

4125