قرار گرفتن بازیکنان منچستر یونایتد در مقابل تن هاگ؟

قرار گرفتن بازیکنان منچستر یونایتد در مقابل تن هاگ؟

پایگاه خبری فوتبالی – چندین بازیکن منچستر یونایتد، به طور فزاینده‌ای، از تغییر تاکتیک‌های اخیر اریک تن هاگ و انتقادش‌هایش از بازیکنان این تیم، در میان شروع ضعیف شیاطین سرخ در این فصل نگران هستند.

به گزارش فوتبالی، یونایتد در 4 بازی از 5 بازی اخیر خود، مغلوب حریفان شده و در این بین 14 بار دروازه خود را باز شده دیده است. شاگردان تن هاگ در ادامه عملکردهای دفاعی ضعیف خود، در آخرین دیدارشان مقابل بایرن مونیخ در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، با نتیجه 3-4 مغلوب حریف آلمانی شدند.

علی رغم اینکه تن هاگ از بازیکن خاصی نام نبرده است اما از گل‌های ساده ای که تیمش متحمل می‌شود، گله کرده و مدام به این مورد اشاره کرده است که بازیکنانش در طول شروع ضعیفشان در این فصل، از قوانین پیروی نکرده اند.

به نقل از منچستر ایونینگ نیوز، بخشی از بازیکنان یونایتد در رختکن این تیم، بیشتر و بیشتر از رفتار تن هاگ خسته می‌شوند و اعتقاد دارند که او به بازیکنان خاصی در ترکیب این تیم علاقه دارد که آن‌ها را مورد انتقاد قرار نمی‌دهد و باقی نیز اعتقاد دارند که او بدون در نظر گرفتن عملکرد برخی، آن‌ها در ترکیب اصلی تیم قرار می‌دهد.

بر اساس این گزارش، برخی از بازیکنان احساس می‌کنند که برای انجام دستورات تاکتیکی سرمربی، در شرایط سختی قرار گرفته اند، شرایطی که با غیبت آنتونی، بیش از پیش پیچیده شده است.

2102