آرزوی حقیقی برای بازگشت به تیم ملی

آرزوی حقیقی برای بازگشت به تیم ملی

پایگاه خبری فوتبالی-دروازه‌بان تیم فوتبال هوادار تهران همچنان امیدوار است و آرزو می‌کند به تیم ملی فوتبال کشورمان دعوت شود. 

به گزارش فوتبالی، علیرضا حقیقی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال هوادار تهران مقابل مس رفسنجان در هفته اول لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی اصلاً خوب نبود و دو سه صحنه بیشتر نداشتیم. طبیعی است که اول لیگ است و تیم‌ها از شرایط بدنسازی خارج نشده‌اند.

وی در مورد حضورش در تیم هوادار تصریح کرد: در خدمت هوادار هستیم و امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشیم. وظیفه داریم کار را در بیاوریم.

دروازه‌بان تیم فوتبال هوادار تهران راجع به اینکه امروز در حالی کلین‌شیت کرد که منتقد مطرح شدن بحث کلین‌شیت در فوتبال ایران است، گفت: هنوز هم منتقد هستم. اگر هزار بار هم کلین‌شیت کنم می‌گویم این کار ماحصل کار تیمی بوده است.

حقیقی درباره تنش حامد لک دروازه‌بان مس با افرادی که روی سکوهای ورزشگاه حضور داشتند، خاطر نشان کرد: اینها جزو مسائل فوتبالی است و حواشی آن. این اتفاقات در دنیا وجود دارد و مختص فوتبال ایران نیست. حامد از کوره در رفت و با او صحبت کردم که آرام شود.

وی در مورد وضعیت تیم هوادار هم تأکید کرد: الان زود است که بخواهیم صحبت کنیم، به هوادار باید بازی به بازی نگاه کنیم. خیلی بازیکن به هوادار اضافه شده است و زمان می‌برد که بازیکنان هماهنگ شوند.

دروازه‌بان تیم فوتبال هوادار در پایان با این سؤال روبه‌رو شد که چقدر امیدوار است یکی از بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی باشد و گفت: همیشه گفتم امیدوارم که دعوت شوم. این موضوع نه فقط برای من بلکه آرزوی هر فوتبالیستی است که برای تیم ملی کشورش بازی کند.

۹۰۹۸