آغاز دوباره آرمین و استقلال

آغاز دوباره آرمین و استقلال

پایگاه خبری فوتبالی-آرمین سهرابیان اولین جلسه تمرینی خود با لباس استقلال را برگزار کرد. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه رسمی باشگاه استقلال، آرمین سهرابیان به عنوان دومین خرید تابستانی استقلال، روز گذشته و با عقد قراردادی به این تیم پیوست تا پس از چهار فصل دوری، یک بار دیگر لباس آبی ها را بر تن کند.

سهرابیان که در این مدت برای تیم های سایپا و گل گهر به میدان رفته بود، در فصول اخیر یکی از مدافعان برتر لیگ بود و همین عملکرد سبب شد تا او به اردوی تیم ملی نیز دعوت شود و آخرین بار نیز برابر کنیا به میدان رفت.

پس از اعلام رسمی جدایی عارف غلامی و با توجه به وضعیت نامشخص رافائل سیلوا، مدیران استقلال با سهرابیان وارد مذاکره شده و طرفین نیز به توافق رسیدند و قرارداد او روز گذشته و در ساختمان باشگاه به امضا رسید.

سهرابیان امروز راهی محل تمرین استقلال شد و پس از خوش آمدگویی بازیکنان و کادرفنی به وی، او پا به پای سایر بازیکنان تمرینات خود را انجام داد تا برای فصل بعد آماده شود.

رسانه رسمی باشگاه استقلال نیز با انتشار تصاویر سهرابیان، با تیتر «آغاز دوباره آرمین و استقلال»، نوشت: آرمین سهرابیان دومین خرید فصل جدید استقلال روز گذشته (یکشنبه) قرارداد خود را به صورت رسمی امضا کرد تا دوباره پیراهن آبی را برتن کند.

آرمین  با حضور در تمرین عصر امروز به صورت رسمی کار خود را با استقلال برای فصل جدید آغاز کرد. با آرزوی موفقیت برای او.

9098