عکس؛ مورینیو و دادن مدالش به یک پسر بچه

عکس؛ مورینیو و دادن مدالش به یک پسر بچه

پایگاه خبری فوتبالی - ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی تیم آ اس رم نتوانست در رقابت های لیگ اروپا عنوان قهرمانی را به دست بیاورد و به همراه تیمش مقابل سویا در فینال رقابت ها شکست خورد.

به گزارش فوتبالی، مورینیو پس از باخت مقابل سویا در فینال رقابت های لیگ اروپا، مدال نقره را دریافت کرد. او که ناراضی بود و پس از این شکست چهره ای ناراحت داشت. هنگام رفتن به تونل، مدال نقره خود را به یک پسر بچه که هوادار آ اس رم بود اهدا کرد. مورینیو قبلا هم از این کار ها کرده است. او به طور کامل این مدال های نقره را برای خودش بی ارزش می داند و صرفا به دنبال قهرمانی و فتح جام است و نایب قهرمانی را به عنوان یک افتخار قبول ندارد.

ژوزه مورینیو تاکنون در فینال های اروپایی مثل لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا و یا لیگ کنفرانس اروپا شکست نخورده بود اما اکنون مقابل سویا که پادشاه رقابت های لیگ اروپا است، برای اولین بار در یک فینال اروپایی بزرگ شکست خورد. در هر صورت باید دید که آینده ژوزه مورینیو به چه شکل رقم خواهد خورد و این سرمربی پرتغالی همچنان در فوتبال ایتالیا به کار خود ادامه خواهد داد یا این که برنامه دیگری برای آینده اش دارد.

1470