گزینه‌های جانشینی آنچلوتی در رئال مادرید مشخص شدند

گزینه‌های جانشینی آنچلوتی در رئال مادرید مشخص شدند

پایگاه خبری فوتبالی - رئال مادرید احتمالاً از بین توماس توخل، مائوریسیو پوچتینو و رائول گونزالس، یک نفر را به عنوان سرمربی فصل بعد خود معرفی خواهد کرد. 

به گزارش فوتبالی، رئال مادرید در این فصل برخلاف فصل گذشته اوضاع خیلی خوبی ندارد. آن‌ها دیگر بعید است که شانسی برای قهرمانی در لالیگا داشته باشند و هفته گذشته نیز با نتیجه دو بر یک مغلوب بارسلونا شدند تا اختلاف این دو تیم به 12 امتیاز افزایش یابد. از سوی دیگر، در کوپا دل ری نیز بازی رفت را با نتیجه 1-0 به بلوگرانا واگذار کردند، اما در لیگ قهرمانان در جمع هشت تیم برتر حضور دارند و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف چلسی خواهند رفت و اگر بتوانند همچون پارسال از سد آبی‌های لندن عبور کنند، در مرحله نیمه نهایی با برنده دیدار منچسترسیتی - بایرن مونیخ بازی خواهند کرد. 

اما اوضاع نابسامان لوس بلانکوس در لالیگا باعث شده تا آنچلوتی تحت فشار قرار بگیرد و منابع معتبری همچون فابریتزیو رومانو اعلام کنند که فلورنتینو پرز، 3 گزینه نهایی خود را برای هدایت رئال مادرید در فصل آینده اعلام کرده است. 

توماس توخل، مائوریسیو پوچتینو و رائول 3 سرمربی هستند که احتمالاً در صورت برکنار شدن آنچلوتی، جای این سرمربی ایتالیایی را در سانتیاگو برنابئو خواهند گرفت. 

4416