اتفاق جنجالی در فوتبال زنان/ تهدید آقای مدیرعامل توسط بازیکنان!

اتفاق جنجالی در فوتبال زنان/ تهدید آقای مدیرعامل توسط بازیکنان!

پایگاه خبری فوتبالی- تصمیم مدیرعامل تیم فوتبال شهرداری سیرجان حواشی جنجالی برای آنها به همراه داشته است.

به گزارش فوتبالی، اگر فکر می‌کنید جنجال‌های عجیب و غریب فقط مختص لیگ برتر مردان است، کامل اشتباه می‌کنید. لیگ برتر زنان ایران در فصل جاری با اتفاقات عجیبی در سیرجان همراه شد و اتفاقا پیرو همین رخدادها، ظهر دیروز غیرمنتظره‌ترین نتیجه فصل فوتبال زنان نیز در همین شهر رقم خورد. ماجرا از این قرار است که تیم شهرداری سیرجان که در شروع فصل یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی در فصل چهاردهم لیگ برتر زنان بود، به فاصله چند ماه وارد بحرانی بزرگ شد.

سیرجانی‌ها نیم‌فصل نخست را با کسب ۸ پیروزی، یک تساوی و بدون شکست با ۲۵ امتیاز به عنوان صدرنشین به اتمام رساندند، اما با شروع نیم‌فصل دوم و شکست در برابر سپاهان وارد بحران شدند. شاگردان مریم جهان‌نجاتی در ادامه راه، در مهم‌ترین دیدار فصل خود یک مسابقه حیثیتی را با نتیجه سنگین چهار بر دو به خاتون واگذار کردند تا با دور شدن از صدر جدول، زمزمه‌هایی درباره تغییر مربی در این تیم به گوش برسد. شهرداری سیرجان که در هفته‌های گذشته با تغییرات مدیریتی در رأس باشگاه نیز مواجه شده بود، این‌بار با تصمیم مدیرعامل جدید و در پی شکست در دربی کرمان، پس از هفت سال دچار تغییرات در کادر فنی شد.

سعید خاتم تصمیم به اخراج مریم جهان‌نجاتی گرفت و مهدیه آمیغی، دروازه‌بان سابق این تیم را به عنوان سرمربی جدید معرفی کرد. اما این پایان کار نبود و بلافاصله بعد از مطرح‌شدن اخراج جهان‌نجاتی، بازیکنان این تیم با گذاشتن استوری‌های اینستاگرامی، باشگاه را تهدید کردند که اگر جهان‌نجاتی از نیمکت سیرجان کنار گذاشته شود، آنها نیز دست به اعتصاب خواهند زد.

سیرجانی‌ها که در هفته گذشته، با خوش‌اقبالی و به دلیل حذف تیم کیان نیشابور از جدول، با قرعه استراحت مواجه شده بودند، در این هفته از مسابقات در برابر حریف قعرنشین خود (بادرود تهران) با نتیجه دو بر یک شکست خوردند تا کسب این نتیجه ضعیف و متحمل‌شدن سومین شکست فصل، شایعاتی را به دنبال داشته باشد. از سیرجان خبر رسید که بازیکنان این تیم بعد از کش‌وقوس‌های فراوان در زمین حاضر شدند اما نه به قصد پیروزی، بلکه برای نشان‌دادن اینکه در غیاب مربی محبوب خود، برای کسب نتیجه مطلوب تلاش نخواهند کرد و در نهایت نیز موفق شدند این مهم را رقم بزنند. باید دید که نهایتا در جنگ میان مدیران و بازیکنان شهرداری سیرجان کدام یک پیروز خواهند شد.

6442