تمام تمرکز انگلیس روی امباپه است؟

تمام تمرکز انگلیس روی امباپه است؟

پایگاه خبری فوتبالی - لوک شاو، مدافع انگلیس، می‌گوید تیم ملی فرانسه در کیلیان امباپه خلاصه نمی‌شود و بازیکنان بزرگ بسیاری در این تیم حضور دارند.

به گزارش فوتبالی،  تیم ملی انگلیس با پیروزی برابر سنگال به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر راه پیدا کرد و حالا باید در این مرحله به مصاف تیم ملی فرانسه برود. کیلیان امباپه ستاره تیمش در این رقابت‌ها بوده و نقش مهمی را در صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی ایفا کرده، نمایشی که تحسین بسیاری از کارشناسان و فوتبال‌دوستان را به همراه داشته است. در حالی که بسیاری تنها درباره این بازیکن و درخشش او در ترکیب تیم دیدیه دشان حرف می‌زنند، شاو معتقد است که انگلیس باید مراقب سایر ستاره‌های فرانسه هم باشد. 

او در گفتگو با خبرنگاران در این باره اظهار داشت: "مشخصا پس از نمایش درخشان امباپه برابر لهستان صحبت درباره او بیشتر هم شد اما ما پیش از این هم می‌دانستیم که او بازیکنی در کلاس جهانی است. من فکر می‌کنم خیلی احمقانه است که فقط روی او تمرکز کنیم. آنها مدافع عنوان قهرمانی هستند و ما باید روی تمام این تیم متمرکز باشیم."

این مدافع انگلیسی با تمجید از دیگر بازیکنان بزرگ ترکیب فرانسه اضافه کرد: "آنها بازیکنانی درخشان و فوق العاده در سراسر زمین دارند، بنابراین ما قصد نداریم فقط روی امباپه متمرکز شویم. این بازی قرار است بسیار فوق العاده باشد و ما هم اینجا هستیم تا در چنین دیدارهایی شرکت کنیم."

4416