بازتاب اعتصاب بازیکنان استقلال در رسانه‌های پرتغال

بازتاب اعتصاب بازیکنان استقلال در رسانه‌های پرتغال

پایگاه خبری فوتبالی- اعتصاب بازیکنان تیم فوتبال استقلال و تعطیلی تمرین این تیم در رسانه‌های کشور پرتغال بازتاب داشته است. 

به گزارش فوتبالی، تمرین تیم فوتبال استقلال بعد از دو هفته قرار بود روز گذشته مجدداً از سر گرفته بشود اما بازیکنان این تیم به خاطر مشکلات مالی اعتصاب کردند. این خبر به صورت رسمی از سوی باشگاه استقلال هم اعلام شد.

به این ترتیب، تمرین استقلال تعطیل شد و هنوز مشخص نیست آبی‌ها از چه زمانی استارت می‌زنند.

این اتفاق بازتاب گسترده‌ای در مطبوعات کشور پرتغال داشته است. پرتغالی‌ها به واسطه حضور «ریکاردو ساپینتو» سرمربی استقلال و دستیاران پرتغالی اش، اخبار این باشگاه را رصد می‌کنند و اعتصاب بازیکنان هم از جمله اتفاقاتی است که رسانه‌های این کشور به آن پرداخته‌اند.

روزنامه «رکورد» در این ارتباط نوشت: «استقلال ساپینتو در بحران: اعتصاب بازیکنان و لغو تمرین. حقوق معوقه باعث سردرگمی در باشگاه ایران شد.» این روزنامه همچنین مدعی شد که این وضعیت روی مربی پرتغالی هم تاثیر می‌گذارد.

روزنامه «اوجوگو» با تیتر «بازیکنان ساپینتو اعتصاب کردند و تمرین استقلال را از دست دادند» خبری در این ارتباط منتشر کرد.

روزنامه «ابولا» هم خبر مشابهی را در ارتباط با باشگاه استقلال منتشر کرده است. همچنین سایت «لئونینو» نوشت: «ساپینتو با وجود اینکه با دو اختلاف امتیاز کمتر در رده دوم لیگ برتر قرار دارد و به تازگی قهرمان سوپرجام شده است، همچنان زندگی سختی در خاورمیانه دارد. بی ثباتی ایجاد شده در استقلال ممکن است عامل جدایی ساپینتو باشد.»

0203